СУПРУНЮК Юрій Павлович

Генеральний директор ТзОВ «УкрТехноФос», депутат Рівненської обласної ради

Юрій Супрунюк народився в Рівному (хоча нині мешкає у с. Грушвиця), де у восьмидесятих роках закінчив ЗОШ№4 та Українську сільськогосподарську академію, здобувши фах інженера-механіка, а згодом ще й економіста. На початку дев’яностих Супрунюк навчався в Берлінській академії економіки.

Трудовий шлях Юрія Супрунюка початкує із кінця восьмидесятих, коли він працював у колгоспі «Нове життя» Рівненського району на посаді завідувача машинного двору. Потім він змінив сільськогосподарську діяльність на фінансово-економічну - до середині дев’яностих Юрій Павлович працював в комерційному банку «Економбанк» на посадах фінансист, керуючий Рівненською філією, і навіть директором Санкт-Петербурзької філії цього ж банку. А з середини і до кінця дев’яностих працював на посаді голови правління КБ «Княжий».

На межі тисячоліть Юрій Супрунюк знову змінив сферу діяльності обійнявши посаду голови спостережної ради ЗАТ «ЗахідноУкраїнська Гірнича компанія». А у 2000 році очолив сільськогосподарське підприємство «УкрТехноФос», генеральним директором якого являється і донині.

Серйозно зайнявся політикою Юрій Супрунюк у 2009 році. Тоді він очолив Рівненській обласний штаб Сергія Тигіпка, як кандидата в Президенти України на виборах в січні 2010 року. А вже наступного року став головою обласної організації партії Тігіпка «Сильна Україна». Саме під її стягом Супрунюк у 2010 році став депутатом Рівненської обласної ради та керівником фракції (в кількості 5-ти осіб). Проте вже у 2012 році після злиття «Сильної України» із провладною Партією регіонів вищезгадана фракція розпалася, а її члени, в т.ч. і Юрій Супрунюк об’єдналися з іншими депутатами, які через різні причини залишили свої політичні сили, у депутатську групу «Рівненщина».

Одружений, має двох синів.

Народився 20 червня 1966 року.

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.