ШИКЕР Олександр Федорович

міський голова Острога

Свій трудовий шлях розпочав слюсарем в Острозькому автотранспортному підприємстві (АТП -17033). Після служби в лавах  Радянської армії, закінчення  Жданівської морехідної школи,  працював на суднах закордонного плавання в Азовському морському пароплавстві. З  1994 року по 2001 року працював на посадах слідчого та старшого слідчого в Острозькому МВ УМВС України в Рівненській області, з  2001 року по 2010 року працював на посаді старшого слідчого Острозької міжрайонної прокуратури Рівненської області. Має спеціальне звання молодшого радника юстиції. Освіта вища - юридична: в 1999 році закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю „Правознавство".

Балотування на посаду міського голови у 2010 році – це вже друга спроба Олександра Федоровича очолити місто. Перша виявилась невдалою. У 2010 він ішов на вибори від партії ”Сильна Україна” і мав 3 конкурентів, найсильнішим з яких був діючий міський голова Тарас Пустовіт. Кажуть, що інвестором його виборчої кампанії був Віталій Ундір.  Йому і дісталося крісло першого заступника міського голови. Він вирішує більшість нагальних питань життя міста і збирається на наступних виборах поміняти свій кабінет на сусідній.

Окрім першого заступника, Олександр Федорович не став одразу кардинально міняти команду. Однак з часом істотно поміняв склад посадовців міської ради та структурних підрозділів. При цьому, посади, які стали вакантними, зайняли  деякі колишні колеги діючого мера з числа правоохоронців.

В роботі Олександр Шикер дружить з гумором, часто згадує досвід прокуратури, а в спілкуванні з колегами і не лише зарекомендував себе як „ рубаха- парень”. Однак попри зовнішню простоту, з ним у спір краще не вступати, його стиль керівництва - авторитарний.

Шикер Олександр Федорович народився 27 липня 1962 року в м. Острог Рівненської області. Одружений. Має сина та доньку.

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.