Рівненські "регіонали" виявилися відкритішими за "свободівців"

Щойно на конференції Рівненської обласної організації ВО "Свобода", після розгляду питання про висунення кандидатом в депутати до Рівненської облради міського обранця Олексія Бучинського, присутніх журналістів попросили покинути залу засідань. Таке рішення опозиційної політичної сили викликало у журналістів подив, адже інші партії, які сьогодні проводили свої конференції, в т.ч. провладна Партія регіонів, не заперечували щодо присутності ЗМІ на своїх заходах. 

Прохання покинути залу озвучив адвокат партії Ярослав Калька. Перебіг конференції був зупинений, доки поріг зали не залиши усі представники ЗМІ, яких налічувалося 6 осіб. 

Подейкують, що така закритість може бути пов'язана із виборами нового очільника обласної організації ВО "Свобода". На жаль, у політичній силі вважають, що громадськість не має права знати про те, що відбувається у партії, яку на виборах підтримали тисячі мешканців краю. 

Коментарі

Поважаю! І за те що відкрито говориш і за те що нормально формулюєш думку. Хоч і не з усім згоден. Решті б... у тебе повчитись.

Шановна Оленко, наша відкритість щодо внутрішнього життя партії є абсолютною, але лише для членів партії...ми подискутували, посварилися, кожен висловив своє бачення і своє "фе" щодо чужого бачення, після цього рішення більшістю прийнято і зним виходимо на люди - як згодні з ним, так і не згодн - позиція буде одна, іншого Ви не почуєте. Це називається командна гра і правильне прийняття рішень, а не багато скелетів...P.S.: щодо доєднання - отут вже не лукавте, самі ж вчора писали, що ніколи і нізащо :)

Щож, Ярославе, хотіла до Вас доєднатись...а тепер страшно. Видно багато скелетів, раз перед журналістами забракло спромоги розібратись. То де Ваша відкритість? :-P

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.