Рівненська "Свобода" висунула депутата Рівнеради у кандидати до обласної ради

На конференції РОО ВО "Свобода" було прийнято рішення про висунення депутата Рівнеради Олексія Бучинського кандидатом у депутати Рівненської облради по округу №40 (м. Рівне). За його кандидатуру проголосували 49 присутніх, 1 утримався і 1 був проти. Серед альтернативних кандидатур один з присутніх запропонував висунути члена Рівненського міськвиконкому Андрія Бортніка, але він взяв самовідвід.

Головуючим на обласній конференції РОО ВО "Свобода" був Олег Осуховський 

Після розгляду першого питання конференції, присутніх журналістів попросили залишити залу засідань мотивуючи це тим, що наступні питання є виключного внутрішньопартійними.

Коментарі

Якщо б партія засуджувала таке хамство то приструнила б активіста, а так може додаткового тризуба намалюють за таку "боротьбу" в партбілет

А хамство, це ваша постійна риса? Чи ви всетаки вмієте нормально висловлюватись? І майте хоч краплю сміливості підписуватись своїм ім'ям

Кривий, Свобода публічно висунула кандидата, там тільки один був проти, всі інші за. я думаю цього достатньо...? що Cвобода закрита партія, втому вона сила)

А як же решта конференції? Чи може вам розказати, що передувало "дозволу" бути присутніми на висуненні? На жаль я нічого не перекручую. На минулих виборах я голосував за "Свободу", якби повернувся той час - зробив би так само. Але це не означає, що я поділяю стилі роботи "Свободи". Вони авторитарно-вождиські і не мають нічого спільного з тим, якою б мені хотілось бачити українську політику.

Я висловлю власну думку і маю на це право.

Олексію, хіба "Свобода" висунула свого кандидата непублічно? Невже журналістів не було серед присутніх? Навіть представник ТВК приходив.
Не перекручуйте, будь-ласка.

Львівська мафія підкеровує....як надовго?

Шкода, але "Свобода" виявилась насьогодні єдиною партією, яка не захотіла публічно провести свою партконференцію. Навіть регіонали, на обличчях багатьох з яких не було радості при появі журналістів, таки витримали присутність на свої конференції мене, Володі Торбіча і активіста ОПОРИ.

Нас вийти не просили. Так само повелись з журналістами і бажаючими побачити, як висувають кандидатів в депутати партії "Батьківщина" та УДАР.

Що ж за скарб Свобода так відчайдушно ховає?

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.