ПАЛАДІЙЧУК Сергій Богданович

Депутат Рівненської міської ради, бізнесмен. 

У минулому Сергій Паладійчук – викладач Рівненського інституту інженерів водного господарства (нині Національний університет водного господарства і природокористування). Пізніше пішов у бізнес. Працював разом з власником Видавничого дому «ОГО» і ТРК «Рівне 1» Віктором Даниловим. З часом їхні стежки у бізнесі розійшлись, але не розійшлись у політиці. Після помаранчевої революції обоє розбудовують місцеву організації партії «Наша Україна». На цьому етапі Сергій Паладійчук очолює виконком Рівненської обласної організації «Наша Україна». У 2006 році стає депутатом Рівненської міської ради за партійним списком блоку політичних партій «Наша Україна». Де претендував на посаду секретаря ради. Однак в результаті політичних торгів всередині блоку посада дісталась рухівцю Юрію Торгуну. А Паладійчук очолив бюджетну комісію Рівнеради.

Протягом депутатської каденції 2006-2010 років Паладійчук посилює свої позиції в місцевому політикумі. Поступово виходить з «фарватера» голови фракції «НУ» та заступника міського голови Сергія Васильчука і починає формування власної групи впливу. Щоправда цей процес не був надто вдалим.

Коли в «Нашій Україні» почались кризові процеси Сергій Богданович полишає ряди партії. Саме в цей час тодішній керівник Секретаріату Президента Ющенка Віктор Балога почав створювати партію «Єдиний центр». До будівництва нових партійних структур активно долучився й Паладійчук ставши одним з керівників партії на Рівненщині.

На місцевих виборах 2010 року, Сергій Паладійчук став єдиним з «єдиноцентристів» кому вдалося пройти до Рівнеради вигравши вибори в мажоритарному окрузі. Позаочі, колеги депутати, називають Сергія Паладійчука – людина-фракція. Згідно регламенту міської ради мінімальна чисельність депутатської фракції не встановлена. Тому Паладійчук створив фракцію з одного депутата – з себе.

Сергій Паладійчук намагається впливати на політичні процеси в місті. Так пов’язані з ним люди з’являлись і з’являються в різних політичних таборах. Зокрема екс-нашоукраїнця і екс-єдиноцентриста Сергія Тимчаюка під час виборчої компанії 2012 року можна було побачити в офісі партії Віталія Кличка УДАР. Пізніше, Тимчаюк долучився до формування місцевих структур «Українського вибору» Віктора Медведчука на Рівненщині.

Інший, пов’язаний з Паладійчуком, політик Юрій Осіпчук був одним з організаторів і керівників місцевих структур партії «Фронт змін» (створеної Арсенієм Яценюком). Пізніше залишив партію. Однією з причин виходу, називають конфлікт з тодішнім її керівником Тарасом Максименком. Однак Юрій Осіпчук не довго залишався осторонь політичних процесів. Нині він активний член партії Олега Тягнибока ВО «Свобода».

Також Сергій Паладійчук бере активну участь у виборчих компаніях. Окрім штабів тих партійних організацій, які він очолював, він ще був причетний до інших виборчих компаній.

Так ще у 2002 році він вів компанію кандидата в народні депутати України Віктора Данилова (тоді він поступився Миколі Шершуну). У 2008 році працював у штабі Володимира Хомка, а на виборах до парламенту 2012 року – керував штабом Олексія Хахльова.

Має інтереси в рекламному, медійному і енергетичному бізнесах. Одружений, має трьох дітей.

Народився 20 вересня 1974 року.

Коментарі

І як це він кругом встигає - справжній круть-верть. А толку?

Знаю цього його ще зі шкільних часів. ГНИЛЬ !!!

я вам вірю,це дійсно не хороша людина.

Протягом депутатської каденції 2006-2010 років Паладійчук посилює свої позиції в місцевому політикумі. Поступово виходить з «фарватера» голови фракції «НУ» та заступника міського голови Сергія Васильчука і починає формування власної групи впливу. Щоправда цей процес не був надто вдалим.

ЯК МОЖНА "ПОСИЛЮВАТИ ПОЗИЦІЇ В МІСЦЕВОМУ ПОЛІТИКУМІ", ЯКЩО "ЦЕЙ ПРОЦЕС НЕ БУВ НАДТО ВДАЛИМ?

Знаю цього його ще зі шкільних часів. ГНИЛЬ !!!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.