МАТЧУК Віктор Йосипович

співвласник групи компаній «РЕНОМЕ»

екс-голова Рівненської облдержадміністрації

екс-нардеп (фракція «Наша Україна – Народна самооборона»)

Кар’єра  Віктора Матчука – це поступовий і стабільний рух угору. Після навчання в Київському політехнічному інституті, захистив дисертацію і попрацював на Рівненському радіозаводі та викладачем в Рівненському інституті інженерів водного господарства. А потім, незалежність, перші паростки приватного бізнесу і «дикі дев’яності». В цей період Віктор Матчук й починає будувати свої невеличку бізнес-імперію – групу компаній «РЕНОМЕ».

Свій бізнес Матчук будував на тому, на чому можна заробити: фото послуги, будівництво, торгівля  електронікою і оргтехнікою, виробництво пластикових вікон і ще дуже багато всього. Але основним напрямком, який приніс основні прибутки компанії, стало постачання і встановлення в Україні… банкоматів. Так, ті штуки, де багато з вас отримує гроші – це «справа рук» Матчука.

Там де ходять великі гроші, там не обійтись без політики. І Віктор Матчук почав нею займатись. Будучи членом Народного руху України він стає в 1998 році депутатом Рівненської міської ради і головою бюджетної комісії. На наступних виборах 2002 року – Віктор Йосипович вже депутат Рівненської обласної ради.

Після помаранчевої революції починає створення на Рівненщині обласної організації партії Віктора Ющенка «Наша Україна». І очолює її. Варто зазначити, що саме Віктор Матчук привів у політику багатьох нинішніх представників влади. Депутати Рівнеради Тарас Максименко, Сергій Паладійчук, Василь Харковець. Депутати Рівненсьької облради: Олексій Кособуцький, Руслан Сивий, Олександр Башмат. Ці, і ще багато інших, стали політиками і з’явились у владі вже тоді, коли Віктор Матчук очолив Рівненську облдержадміністрацію у 2006 році.

У кар’єрі Матчука є місце фарту. Інакше як пояснити те, що коли його відставка з посади керівника області, після перемоги Януковича на президентських виборах стала неминучою, для нього раптом звільнилось місце у Верховній раді. І в той час, як багато «помаранчевих» шукали шляхи відступу – Матчук знову пішов угору. Але на цьому його політичних фарт поки що закінчився. Попри велике бажання пророблену роботу Віктор Йосипович не зміг стати одним з  керівників «Нашої України» (коли ця організація комусь ще була потрібна). Його команда в області розбрелась по інших політичних таборах.

У Верховні раді Віктор Матчук пробув всього два роки і здав мандат ще до кінця каденції у 2012 році. А за кілька місяців знову балотувався до парламенту по Рівному, однак програв.

На місцевих виборах 2015 року, будучи 1 номером списку "Аграрної партії" балотувався до обласної ради.

Попри те, що прогнозували ніби після цього у Матчука почнуться проблеми з бізнесом, його компанія спокійно працює, будує будинки та виграє тендери на освоєння бюджетних коштів. І в цьому немає нічого дивного, адже Віктор Йосипович працював зі всіма і завжди. Його компанія будувала і при Кучмі. До речі, тризуб на будівлі Рівненської облдержадміністрації, ще наприкінці 90-х теж робота компанії Матчука. Успішно працювала компанія й при Ющенко і працює при Януковичу. Та й з нинішнім керівником області, у Віктора Йосиповича дружні стосунки і їх часто можна побачити разом на полюванні.

Офіційно одружений, має двох дочок і сина.

Народився 5 червня 1959 року.

Коментарі

полнєйший нудак цей Матчук..з ним краще гній під картоплю розкидати,конкретне дурило...хапуга,сраколиз,та ще й в людей землю відбирає незаконно...

і чого це Ольга ІЛЬЧУК ЗАЯВЛЯЄ, ЩО ВОНА МАТИ-ОДИНОЧКА? Зробив дітей то забезпечуй. Бо,якщо ти не можеш подбати про власних дітей-що ти можеш зробити для людей?Тьху!!!

Кожному читачеві цікаво знати, хто володіє цим засобом масової інформації, хто підписує відповідну угоду, хто призначає менеджент, котрий формує редакційну раду, бо інакше – це обман споживачів, які не є такими примітивними, як часом про них думають.ТОЖ ЗАДАЮ ОДНЕ ПИТАННЯ ВЖЕ НЕ ВПЕРШЕ! НЕВЖЕ ТАК ТЯЖКО ДАТИ ВІДПОВІДЬ НА ПРОСТЕ ПИТАННЯ-ХТО ВЛАСНИК САЙТУ?ЧИ ВАШІ ПУБЛІКАЦІЇ ВИГЛЯДАТИМУТЬ ІНАКШЕ!?Комусь це вигідно,але кому?! Можливо це він!?

Зверніть увагу, ключові слова мораль, моральність, моральні авторитети:) ЛЮДИНА, ЯКА НАРОБИЛА НА СТОРОНІ ДІТЕЙ, ЖИВЕ І З ДРУЖИНОЮ І З КОХАНКОЮ ГОВОРИТЬ ПРО МОРАЛЬ:)
Віктор Матчук:В Україні сьогодні назріла необхідність створення партії, до якої увійшли би виключно ті люди, яких вважають моральними авторитетами у суспільстві. ТАКА партія може брати участь вже у цьогорічних парламентських виборах в якості реальної альтернативи і дискредитованій владі, і дискредитованій опозиції, вважає колишній народний депутат України (2010-2012 рр.) Віктор Матчук.
Як наголошує екс-депутат, дуже часто політики намагаються лише використати громадських, суспільних лідерів, авторитетних людей, сумнівів у порядності яких немає. Їх, зокрема, включають до перших п’ятірок виборчих списків, інколи навіть декларують наміри про готовність віддати перший номер у списку, але при цьому лише прикриваються такими людьми.
«Але це нещиро, суспільство вже такого не сприймає. Тому я переконаний, що на часі зараз створення політичної партії, де б ці люди не були ширмою для тих, кого суспільство сьогодні вже не сприймає, а були суттю цієї політичної сили», - наголошує Віктор Матчук.
При цьому, за його словами, діючі або колишні політики можуть лише допомогти організувати процес, реалізувати створення такої політсили, але ні в якому разі не очолювати і не керувати нею. Як підкреслює Матчук, люди в Україні сьогодні скучили за тими, кому можна довіряти в політиці.
«Тому якщо такий проект в Україні найближчим часом буде створюватися – я готовий допомогти всім, чим зможу і підтримати таку політичну партію», - обіцяє колишній нардеп.
Tags: 2012, вибори, моральність, партія
http://matchuk.com.ua/index.php/item/%D0%B2-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%...

Ну взагалі то цей Матчук дітей накліпав уже коли його дружині було 50. Мало яка жінка наважиться народжувати після 50.А фізіологія покликала кліпанути іще діток.То тут до моралі діло то яке??

Блазень.

Ах, Віктор Йосипович, друже,
Куди подівся? Де пропав?
Давненько ми тебе не чули
Можливо десь на сонці грівся?
Чи знов господаря шукав?

Колись у «Нашій Україні»
Ти Віті віддано служив
І навіть з Віктором прем’єром
В той час ти не погано жив,
А потім Вітя, ти з «Ударом»,
Як лист осінній пролетів.
Ми думали тебе забудем,
Що згасла зіронька твоя
І тут з’явилась третя сила,
А ти вже там –от дивина…

Юрко добра не забуває,
Він дуже добре пам’ятає
Хто брату рідному, Сергію,
Колись мандата подарив.
І хоч з Сергієм ви на двох
Лише пів строку відмотали
Та пільги на усе життя,
Як депутати ви узяли…
А Юра знову всіх збирає
Хто разом з вами пролетів,
Тих хто для рідної країни
На грам нічого не зробив…

Більше людей не підманути,
Вони навчились розрізняти
Де люди чесні і порядні,
А де –одні шути безвладні.

Единий в місті політик

а чому ніхто не напише що вже тоді , в 90 х фото на закордонний паспорт приймали тільки тоді, якщо на зворотній стороні стояла печатка " рЕНОМЕ"....а інших -зась...отакий "бізнесмен- політик"....і так приходять до влади...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.