ГУБАНОВ Олексій Володимирович

Депутат Рівненської міської ради (2006-2014 р.р.), заступник голови Рівненської ОДА (2010-2014 р.р.).

 

Родом з Дніпропетровська, свою кар’єру, Олексій Губанов починав, як журналіст та телеведучий рівненського місцевого каналу «Рівне 1». Але кар’єру зробив не в журналістиці, а в політиці. Ще на початку двохтисячних Губанов починає займатись піаром та політ технологіями. Вів виборчі кампанії  в Україні і Росії.

Справжнім зоряним часом Олексія Володимировича став післяреволюційний 2006 рік. Тоді він керує виборчою компанією Партії регіонів у Рівному. Його стару чорну «Волгу» можна було бачити в різних точках області, часто забиту агітаційними матеріалами «під зав’язку».

Самого ж Олексія Губанова можна було побачити на рекламних щитах. Екс-ведучий та обличчя місцевого телеканалу тепер був обличчям регіоналів на Рівненщині. Цікаво, що Мирослав Берташ, син головного регіонала області Василя Берташа, був у списку кандидатів після Губанова. Кажуть «перший номер» у списку, це була одна з умов, за яких молодий журналіст-політтехнолог погоджувався вести кампанію ПР на Рівненщині.

До міськради Партія регіонів тоді пройшла і Олексій Губанов став депутатом. І не просто депутатом, а керівником фракції. Молодий політик демонстрував чудеса переговорної майстерності і вміння політичної гри. Після смерті міського голови Віктора Чайки і коли стало зрозуміло, що в тодішнього секретаря міськради не вистачить сил перемогти на позачергових виборах, Олексій Губанов мав стати новим секретарем ради. Щоб з цього плацдарму стартувати на вибори міського голови. Але гра зірвалась, секретарем пан Олексій не став, а міським головою обрали Володимира Хомка.

У 2010 році, після обрання Януковича Президентом та призначення Василя Берташа головою Рівненської облдержадміністрації – Губанова призначають заступником голови. Того ж року, на чергових виборах до місцевих рад історія знову повторилась: Губанов перший номер списку ПР, депутат і голова фракції в міськраді. Не останню роль (технологічну і силову) зіграв Губанов і в обранні секретарем Рівнеради Андрія Грещука, який пройшов до ради від ВО «Батьківщина».

Як вмілий піарщик та політтехнолог, Олексій Губанов постійно привертає до себе увагу ЗМІ.  Фестиваль аматорського кіно «DVері», фестиваль духовної музики в Пересопниці, «Волинь туристична» - це далеко не повний перелік проектів Олексія Губанова. Ще ода пристрасть в молодого зама губернатора, полювання і зброя. В своєму арсеналі, як стверджують наші джерела, має зброї, якої вистачить на озброєння невеликого загону.

Зимою 2014 року опинився в епіцентрі революційних подій під час штурму протестувальниками Рівненської ОДА. Під тиском протесту написав заяву про складання повноважень голови Рівненської облдержадміністрації. Після втечі з країни Віктора Януковича, Олексій Губанов написав заяву про вихід з Партії регіонів і про складання повноважень депутата Рівненської міської ради. Від того часу відійшов від політики.

Має інтереси й у бізнесі: енергетика, будівництво, торгівля комп'ютерною технікою та виробами з бурштину.

Одружений, має двох синів.

Народився 17 квітня 1977 року.

Коментарі

Верни деньги за БУРШТИН , воришка!!!!!

Ще допишить - організатор масового тролінгу працівників ОДА на сайтах ВСЕ, 4влада. Але організатор бездарний. Тролі - непрофесіонали і назагал люди недалекі. Вирахували на раз. Сідай, Альошка, двійка.

Потяг Рівне-Ізмаіл рушає без тебе

Підлатався трохи, вали в Донецьк.....

Чемодан! Вокзал! Россия! Пшел вон! Пишу російською, щоб тобі гнида було пАнятней!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.