ГРЕЩУК Андрій Васильович

Секретар Рівненської міської ради до жовтня 2015 року.

 

 

Андрій Грещук — був депутатом з величезним стажем. Позмагатись в успішності на цій царині з ним міг би легендарний обласний депутат та екс-заступник голови обласної ради Валентин Крока. Вони однопартійці по політичній силі та депутатській долі. Втім, якщо останнього фактично відправили на депутатську пенсію, то Грещук готовий боротися за інтереси виборців ще з добрий десяток років. Не заперечує він і бажання зберегти за собою зручне крісло секретаря Рівнеради.

Розпочинав теперішній "спікер" з учительської ниви, пізніше майже 12 років працював директором школи. Аж поки з керівника учнівського колективу не пересів у крісло керівника депутатського. Варто зауважити, що на своєму віку Андрій Васильович обирався депутатом міськради п’ять разів. Його вміння організовувати роботу депутатів оцінив ще покійний мер Віктор Чайка. 

За його згоди Грещук ставав секретарем ради двічі поспіль. Щасливе майбутнє затьмарила Помаранчева революція. Тоді розгніваний натовп та опозиційні депутати цапом-відбувайлом місцевого масштабу обрали саме секретаря ради. Пан Грещук в один вечір у приміщенні ПДМу позбувся теплих депутатських перспектив на майбутнє. Далі довелося перебиватись посадою радника Чайки, аж поки не "посватали" керівником міського центру зайнятості. На цій посаді його й застала щаслива пропозиція посекретарювати радою втретє. Найцікавіше — такий ненависний помаранчевим Грещук вже через півроку став чи не найпалкішим прихильником Леді Ю. Це треба вміти. 

Втім, пієтет до екс-прем'єра не завадив Андрію Грещуку піти проти волі лідера та разом з однопартійцем Анатолієм Чугуєвцем вже у 2010 році перекочувати до стану нинішнього мера Володимира Хомка, а заразом і у тепле крісло секретаря ради. Кому ж не потрібні такі універсальні кадри?

Політична доля "спікера"Рівнеради" Андрія Грещука має аналогію з долею спікера всеукраїнського — Володимира Литвина. Обом випало керувати своєю радою, обидва пішли з влади після помаранчевих подій, обидва перебувають у владі під час президентства Януковича.

Однак позиції Андрія Васильовича не такі вже й непохитні. Останній рік частенько виникають розмови про зміну керівника ради. Серед можливих наступників чимало впливових депутатів.

На виборах 2015 року балотувався до Рівненської міської ради за списками БПП "Солідарність", втім не пройшов.

 Народився 31 жовтня 1960 року в м.Радехів Львівської області.

 Одружений. Має доньку. 

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.