Граблі, які топчуть наші ноги!

Відмашка виборам пройшла за усіма правилами брудного спорту.

 На старт!  Після виборів до Верховної Ради  у обласній звільнилося кілька “вакантів” бігової доріжки, і політичні сили одразу почали озиратися довкола.

Увага – основна, знову ж таки увага, була прикута до потенційних кандидатів.

Руш - з отриманням посвідчення кандидата в депутати на Рівненщині почався “брудний” забіг.

Нещодавно на одному з наших регіональних інтернет ресурсів прочитав, що Зайчук йде в обласну раду ремонтувати дахи, і Рівненщині, на думку автора, такі  депутати не потрібні. З цього можна зробити висновок, що пан журналіст надає перевагу не людям справи, а людям слова, тим, які крім пустозвонства і популізму більше ні на що не здатні?! Я довго думав, що ж я не так зробив чи сказав не те, за які діла такий ляпас? Відповідь прийшла днями, сама собою. Такі як я не приносять прибутки. Так-так! Кому потрібен кандидат, який може засучити рукави і зробити роботу для людей, навіщо, якщо є багатії, які, крім того що наживаються, практично нічого не роблять, зате справно платять за “матеріали на замовлення”.

Так, зараз якраз сезон для нечистих на руку представників засобів масової інформації. Скупі на справи, але щедрі на обіцянки депутати за кілька днів будуть білозубо по голівудськи усміхатися до Вас, рівняни, зі сторінок місцевих глянців, газет, білбордів, та телеекранів.

Коли ми з міським депутатом Олександром Нестеруком тримали оборону за будинок для військових на Вербовій, ніхто з політичного бомонду Рівненщини нас не підтримав. Жоден з кандидатів в обранці до облради не прийшов штурмувати казначейство для мешканців будинку по Льонокомбінатівській 15. Ніхто не відгукнувся на інші громадські ініціативи, реалізовані нами. Зате всі нагострили вуха, аби не прогавити початок виборів.

Коли читатимете чергове інтерв’ю чи нарис, а може навіть аналітичну статтю про кандидатів у рівненських глянцях запитайте себе: а де, коли, і головне, за яких обставин я ще чув про цю людину?

Більшість моїх опонентів фактично з’являються на слуху тільки в новинах про чергові політичні чвари, скандали, поділ грошей чи щось подібне. Зате під час виборів у “матеріалах на замовлення” усі чисті та пухнасті, розповідають про здобутки й перемоги. В армії серед військових ходить такий вислів - “нагородження тих, хто не брав участі, та покарання невинних”. Обидві частини у нас під час виборів до облради працюють відмінно.

Тож за вами вибір, наступати на граблі постійно, купившись на дешеві трюки з матерілами в пресі, Інтернеті та на телебаченні, чи... ну, тут вже вибір за вами!

Олександр Зайчук

Коментарі

Дякую, що я не дурень, а думаюча одиниця (електорат)!!! То можна казати і в іншому контексті? При чому тут толерантність? Коли говорите"ляти бруд на конкурентів", то значить дійсно в своєму блозі ви брехали? Як щоб це була правда, ви самі не називали це брудом! А так боєтеся судів за образу честі і гідності, фактів у вас немає, тільки домисли(брудні). Факти річ вперта, я за факти,а не домисли. А в своєму блозі ви вже образили і журналістів і конкурентів. Я це спийняв нормально, а фактів ненадали очікуйте "гремучу" реакцію. Я так відверто говорю, бо знаю цей сайт ще не досить розкрученний, мало поки що його читають, а так би говорив індівідуально, по фейсбуку. Виборці чекають правди! І поваги! І чітки контексти. Ви ще не оприділилися в яку фракцію увійдете? Чомусь впевнений, що і не скажете.Будете говорити,що ще не оприділилися тощо, в певному контексті... А ми чекаємо вже, зараз! бо завтра голосувати!!! Пам"ятайте, чесним бути важко ! Не завжди вигідно! Зможите? Навіщо це вам? Тільки мені не говоріть, щоб засучити рукави та т.і.

Так друже в одному ти правий: Пам"ятайте, чесним бути важко ! Не завжди вигідно!, як сказав мій товариш киянин, яког я не бачив років з 10: "Честных людей сейчас мало!, но самое главное что и спрос на них невелик!", але через деякий час добавив:" но благодаря тебе я понял что они всетаки есть". Так давайте робити так щоб всі про нас так говорили!

це мене найбільше дивувало в людях, що вони бажане і гіпотези видають за факти!!! Ось ви до прикладу, кажете що більш ніж впевнені в тому і тому... ЯК???? Як ви можете знати точно про подальші мої кроки та дії???? Ви хочете щоб я дав відповідь з ким працюватиму, запросто, це не проблема, зустрічаючись з громадою я всім та завжди говорю, що працюватиму з тими  хто не осквернив нашу країну своїми ПАКРАЩЕНЯМИ, якщо у вас виникає запитання чому я не представляю сили об"єднаної опозиції, то тут, думаю, ви все самі прекрасно розумієте! 

для Дзвону) мені здається, ви не дурна людина, принаймні такий висновок зробив з ваших рядків. Що ж ви до слів придираєтеся? якщо ви справді думаюча одиниця то маєте розуміти, в якому контексті я кажу про себе, як про пересічного рівнянина - це перше. Друге, ви хочете правди, я б з радістю та є ще таке поняття як толерантність, ким буде Зайчук якщо почне лити бруд на конкурентів??? Переконаний, ваша реакція буде ще гримучіша. І треттє, про ведення блогу, цю справу я робив задовго до сьогоднішнього дня, перевірити не складно, запитайте в гугла!!!

В цьому проблема ваша! Офіцер (старший) це вже державна людина. Згідно Статуту ЗС ви повинні чітко та вчасно віконувати накази вищестоячих командирів. А ви пересічний рівнянин завтра станете пересічним луганчанином...Нам в раді не потрібні пересічні. Нам потрібні активні, небайдужі, незалежні,думаючи,Богобоязнені люди. Предки яких лежать в цій землі, щоб соромно було, перед ними, як що депутат не те, не так! Я не можу спиймати вас не як канд.в деп. Тільки тому, що ви є кандидат! Раніше ви фото не публіковали, блоги не писали? Чому? Непотрібним вважали? А зараз просто як пересічний? Ви б краще дали відповіді та чесно написали - хто не правий журналіст,хто не пушистий, хто купує,хто не чесний на руку. Мовчите? І будете мовчати! Бо просто наговорили! А потім будете мовчати по наказу командування....

потрібні активні, небайдужі, незалежні,думаючи,Богобоязнені люди", цікаво друже ти там таких до цього часу багато зустрів?, адже вони не без твоєї і моєї участі туди попали. А про виконання наказів це вірно якщо солдат довіряє своєму командиру то він повинен безприкословно виконувати наказ бо від цього залежить життя не тільки його, а й товарішів по зброї. Але ми не не на полі бою, ми на полі брані, де застосовуються брудні технології і обливання брудом стало нормою і дана людина я на більше чим переконала до таких методів вдаватись не буде, на відміну від людей з баблом, чи політичними амбіціями! Всім здоров'я!

Знаєте в чому відмінність мого сприйняття написаного від вашого (до тих хто вже прокоментував), в першу чергу, ви сприймаєте мене як кандидата в депутати, я ж сам для себе, - пересічний рівнянин.

Пересічний рівнянин в обласну раду не преться. пересічний рівнянин виживає на копійки з зарплати. а в раду лізуть ті, хто має грошей мішок і нічого святого за душею. ви такий, пане Олександре?

“нагородження тих, хто не брав участі, та покарання невинних” так це ж девіз влади нашої країни...

P.S.А граблі не ноги топчуть!!! А голову б'ють!!!

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.