ДУБАС Тамара Олександрівна

Співзасновниця ТОВ «Фірма Опорядрембуд».

«Черговий багатомільйонний тендер на освоєння бюджетних коштів», - вже кілька років поспіль ці слова у ЗМІ Рівного відносяться до ТОВ «Фірма Опорядрембуд», співзасновником якого є жінка голови правління ПАТ «Рівнегаз» Тамара Дубас. Пані Тамарі належить половина статутного капіталу ТОВ «Фірма Опорядрембуд». Зарплатний фонд фірми становить 1,6 мільйона гривень.

До того, як Тамара Олександрівна отримала можливість освоювати бюджетні гроші, вона обіймала посаду комерційного директора ВАТ «Рівнеоблгаз». У 2006 році пані Тамара стала членом спостережної ради ВАТ «Рівнеоблгаз». Того ж року було засновано ТОВ «Фірма Опорядрембуд».

Середню спеціальну освіту отримала у Львівському житлово-комунальному технікумі. У цьому ж навчальному закладі вчився і її чоловік Петро Дубас. Жартівливу пропозицію про одруження пані Тамара отримала від майбутнього чоловіка у день, коли його за віком виключили із комсомолу.

Серед найбільших об’єктів, до яких мала відношення фірма «Опорядрембуд» у Рівному - перинатальний центр на вулиці Міцкевича. Спочатку фірма Тамари Дубас отримала без конкурсних торгів перший підряд, у сумі 52,93 мільйона гривень, на реконструкцію медичного закладу у серпні минулого року. На початку цього року - ще майже 13 мільйонів гривень.

Минулого року «Опорядрембуду» довірили добудову трьох корпусів загальноосвітньої школи в с.Старе Село Рокитнівського району. Це держзамовлення потягнуло на 36,56 мільйона гривень. 

ТОВ «Фірма Опорядрембуд» отримала ще понад 16 мільйонів гривень за реконструкцію адміністративного приміщення господарського суду в м.Рівне, по вул.Набережна, 26а. За цей об’єкт боролось ТзОВ "Реноме-Євробуд", проте програло тендер.

Також фірма пані Дубас має відношення до будівництва загальноосвітньої школи в с. Берестя Дубровицького району, проведення підготовчих робіт в Рівненському обласному онкологічному диспансері для створення центру променевої терапії, реконструкції хірургічного корпусу центральної районної лікарні в місті Радивилів.

«Фірма Опорядрембуд» є найбільшим одержувачем коштів від Головного управління з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА. За останні кілька років фірма отримала держзамовлень на суму 150 мільйонів гривень.

Разом із чоловіком і доньками Анною та Мар’яною Тамара Дубас любить відпочивати у Європі та Карпатах.

Заміжня, має двох доньок та онука.

Народилася 1 серпня 1964 року у м. Здолбунів Рівненської області.

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.