ДУБАС Петро Андрійович

Депутат Рівненської обласної ради, голова правління ПАТ «Рівнегаз»

Головний газовик Рівненської області Петро Дубас є уродженцем села Гологори, Золочівського району, що на Львівщині. По закінченню школи навчався у Львівському житлово-комунальному технікумі за спеціальністю «Газове господарство. Саме звідти його направили на роботу до Рівного у виробниче об’єднання «Рівнегаз».

Спочатку Дубас працював на газовій дільниці, де розвозив по будинках газові балони. У 1982 році вступив до Інституту інженерів водного господарства, а згодом перевівся до Івано-Франківського державного технічного університету нафти і газу. Із 1980 року Петро Дубас упродовж майже двадцяти років працював в ПАТ «Рівнегаз» на різних посадах. А наприкінці 1999 року очолив підприємство, керівником якого являється донині.

Тоді ж Петро Дубас почав робити перші кроки в політиці. Він чотири рази був депутатом Депутат Рівненської ради. Двічі довіру Петру Андрійовичу висловлювали жителі Березнівського району. А вчетверте Петро Дубас став обласним обранцем по Корецькому району. Висунула його в депутати партія «Всеукраїнський патріотичний союз», яку тісно пов’язують із міський головою Рівного Володимиром Хомко.

Зрештою, не дарма пан Хомко, балотуючись до Верховної Ради України, у 2012 році ввів у штатний розпис додаткову посаду першого заступника міського голови саме під кандидатуру Дубаса, аби, за умови його проходження до парламенту, серед керманичів міста мати підконтрольну йому людину. Також попри всі чутки і факти, Дубас формально є безпартійним. А неформально – приналежний до групи впливу регіонала Василя Берташа.

Петро Дубас - заслужений працівник промисловості України, нагороджений почесними відзнаками 3-х ступенів НАК «Нафтогаз України», орденом Святого Миколая Чудотворця, орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

Окрім всього, Петро Дубас далеко не остання людина в області у будівельному бізнесі. Будівельні фірми так чи інакше пов’язані з прізвищем керівника «Рівнегазу» регулярно стають переможцями тендерів і будують різні об’єкти в області за бюджетні ггроші.

Одружений, має двох доньок.

Народився 26 липня 1958 року

Коментарі

Петро Андрійович просто хороша людина..яку поважають в великому колективі "Рівнегаз".Дай Бог йому здоров"я на довгі роки.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.