«Дорогі» жінки Рівненщини

 

Попри зовсім не весняну погоду, весна – це жіноча пора. От ми й  ми вирішили написати про представниць чарівної половини людства Рівненської області, життя яких викликає інтерес через їхній соціальний статус та фінансовий успіх. Усі вони різні про те, їх об’єднує кілька речей – гроші, успіх та впливовість.

 

Тамара Дубас

Дружина голови правління ВАТ «Рівнегаз», депутата Рівненської облради Петра Дубаса пані Тамара стала відомою за кілька останніх років завдяки тендерам. Її ім’я постійно згадують у ЗМІ, коли повідомляють про те, що  ТОВ "Фірма Опорядрембуд", спів засновницею якої є Тамара Дубас (цій жінці також належить половина статутного капіталу компанії) виграла черговий багатомільйонний тендер. Серед найбільших об’єктів, до яких причетна вищезгадана фірма є Рівненський обласний перинатальний центр, школи в Дубровицькому та Рокитнівському районах.

 

Петро та Тамара Дубас. Він - депутат, вона - "бізнес-вумен".

Тамара Дубас народилась у 1964 році у місті Здолбунів. Отримала середню спеціальну освіту у Львівському житлово-комунальному технікумі. До речі, цей самий навчальний заклад закінчив і Петро Дубас. Також вона займала посаду члена спостережної ради у ВАТ «Рівнеоблгаз» та була його комерційним директором. Загалом пані Тамара має більше 25 років стажу керівної роботи.

Чиновники Рівненської ОДА говорять про те, що «Опорядрембуд» є однією із найпотужніших на Рівненщині. Та завидна постійність, із якою фірма Тамари Дубас отримує можливість освоювати бюджетні кошти, змушує злі язики говорити про те, що хтось лобіює інтереси родини Дубасів. Проте звісно ж офіційного підтвердження цього немає.

 

Світлана Богатирчук-Кривко

Завдяки своєму вмінню пристосовуватись до життєвих негараздів Світлана Кирилівна отримала неофіційне звання жінка-Фенікс. Незважаючи на розлучення із першим чоловіком вона зуміла створити нову щасливу родину із першим заступником голови Рівненської облради Михайлом Кривком.

Михайло Кривко та Світлана Богатирчук-Кривко. Він - перший зам голови облради, вона - начальник держкомзему в Рівненській області.

Розпочавши свою кар’єру на посаді вчителя дослужилась до заступника міського голови Рівного з гуманітарних питань і питань соціального захисту населення. Однак після обрання Володимира Хомка мером Рівного була звільнена з посади. Під час своєї «прощальної» промови з трибуни зали засідань Рівнеради Світлана Кирилівна заплакала та поспіхом залишила приміщення. Напевно, багато хто у цей момент подумав про те, що рішення новообраного голови міста зламає її дух.

Подруги-депутатки: Людмила Туровська і Світлага Богатирчук-Кривко

Однак після невеликої паузи вона повернулась у суспільно-політичне життя Рівненщини у якості начальника Держкомзему Рівненської області. До речі, Галина Кульчинська, яка і зайняла посаду пані Світлани, у коментарі з приводу звільнення Богатирчук-Кривко сказала, що вважає свою попередницю достойною міністерського крісла.

 

Надія Гладкевич

Пані Надія не лише зуміла стати генеральним директором групи компаній "Реноме". Вона досягла того, що саме її ім’я асоціюється із однією з найбільших фірм Рівненщини, а не ім’я її засновника Віктора Матчука. А починала Надія Гладкевич із посади програміста.

Надія Гладкевич успішно керує більш як півтисячним колективом та окрім будівельної діяльності її також цікавить політика. Пані Надія впливає на події у Рівному ставши членом Рівненського міськвиконкому. І хоча нині вона скромно мовчить про свої плани щодо можливої політичної кар’єри, проте багато хто пророкує їй крісло у міській чи обласній раді Рівного.

«Реноме» під керівництвом Надії Гладкевич збудувало два найбільші соціальні об’єкти Рівненщини - Рівненський онкологічний диспансер та історико-культурний центр "Пересопниця". А ще, очолювана Надією Федорівною компанія є постійним переможцем тендерів на будівництво за державний кошт. І схоже колір влади на кількість виграних тендерів і «освоєних» державних грошей – не особливо впливає. Принаймні в цьому випадку.

Надія Гладкевич з партнером по бізнесу Анатолієм Кричильським. В образі біблійних діви Марії та Йосипа

Незважаючи на сильний характер та образ безстрашної жінки пані Надія зізнається, що боїться фільмів у жанрі фантастика. А от відпочивати Надія Гладкевич любить активно. Серед її захоплень танці, боулінг та походи в ліс по гриби.

 

Людмила Туровська

Людмила Туровська не засиділась довго в декреті, і коли сину не було і року вийшла на роботу. Сьогодні вона депутат Рівненської міської ради, засновник та генеральний директор Асоціації “Компанії “Експерт-Рівне”. Завдяки своїм знанням  та досвіду вона часто допомагає знайти компроміс у вирішенні земельних питань, які неодноразово ставали каменем спотикання під час сесій міської ради. А серед її титулів членство у Британському королівському інституті дипломованих оцінювачів.

Людмила Туровська брала участь у відміні рішень Кабміну, котрі могли монополізувати ринок оцінювачів майна. Тепер вона очолює всеукраїнську федерацію роботодавців в сфері оцінки та землевпорядкування. І входить до ради правління Федерації роботодавців України.

Людмила Туровська з батьком на власному ювілеї. На задньому фоні ліворуч співає її чоловік, директор Комерційного коледжу Василь Романчук

Напевно, саме завдяки вмінню не втрачати самоконтроль та завжди говорити вправно і по суті Людмила Туровська отримала неофіційне звання «Залізна леді». До того ж, зв’язки та знайомства пані Людмили викликають заздрість як у її опонентів так і колег.

 

Галина Кульчинська

Вона і філолог, і менеджер-економіст, і одна із власників першої приватної у Рівному радіостанції. З 2009 року – Галина Кульчинськаз заступник міського голови Рівного з гуманітарних питань. З цей час вона встигла прославити наше місто на всю Україну своїми унікальними проектами. Найбільш масштабний та яскравий із них – «Вишитий рекорд».

Проте не вишиванками єдиними здобула собі славу пані Галина. Минулого року про її креативні ідеї знову заговорили на всю країну. Цього разу приводом стала реакція народного депутата Вадима Колесніченка на ініційований нею проект "12 історій про УПА". За «героїзування фашизму» нардеп вимагав Генеральну прокуратуру притягнути заступника міського голови до відповідальності.

Відновлює свої сили та черпає позитивну енергію для нових всеукраїнських звершень пані Галина на грядках і у спілкуванні зі своїм шотландським скотч-тер’єром Хантом. Скандалити через дрібниці не любить хоча й зізнається, що чоловік із сином часто кладуть речі не на свої місця.

Далі буде…

Коментарі

Жалко Галю..... Колись була енергійна і надхнела. Зараз просто тримається усіми кінцівками. А все просто: треба знати, поважати і вирити людям. Реальна сьогодні влада не дає, думаю, їй так мислити. Побачимо. Ніколи Людина - нелюдом не стане.

галя похожа на персонажа із мультфільмів про бабу йошку

Кульчицька там типу "я не с вами, но хочу бить на фотографии"...

а що там серед них робить ця, в червоному?

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.