ЧУГУННІКОВ Віталій Семенович

Депутат Рівненської облради, фракція БПП "Солідарність"

Народний депутат (2012-2014 рр.)

Голова Рівненської ОДА (2014-2016 рр.)

Віталій Чугунніков є уродженцем міста Білгород-Дністровський, що на Одещині. Упродовж восьмидесятих він навчався у місцевій ЗОШ№2, а у дев’яностих закінчив Харківський політехнічний інститут. З 1996 року по 2006 рік займався підприємницькою діяльністю і саме в цей період перебрався до Рівного.

Як стверджує сам Чугунніков, до Рівного його привела любов. В рамках своєї підприємницької діяльності йому доводилося досить часто бувати на Рівненщині. Під час одного з таких візитів, він познайомився з майбутньою дружиною – Іриною. Врешті-решт стосунки на відстані завершилися одруженням. У 1996 році одесит змінив прописку на рівненську.

З 2006 по 2012 роки Віталій Чугунніков працював директором приватного підприємства «Укр-Ком». А у 2010 року почав займатися розбудовою партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка) в якості очільника обласної партійної організації. Зважаючи на успішні результати роботи, під час парламентських виборів 2012 року опинився на прохідному 18 місці у партійному списку цієї політичної сили. Був народним депутатом України 7-го скликання.

26 грудня 2014 року президент України Петро Порошенко призначив його головою Рівненської ОДА.

Одружений, має двох доньок (Вікторія і Марина).

Народився 21 травня 1974 року.

Коментарі

Якій підтримав регіонала бандита в пагонах Щирука Миколу.

Зупинемо Щирука? Ми це зможемо! Так не повинно бути!!!

Шулєр!!! Ох і морда , хитрожопа! Зробимо майдан цьому падлу, як прийде в ОДА !!!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.