ЧАЙКА Ганна Володимирівна

Екс-головний лікар Рівненського пологового будинку №2.

З іменем Ганни Чайки у Рівному пов’язана найбільш скандальна історія хабарництва у медицині. А починала свою кар’єру пані Ганна з посади лікаря-інтерна Рівненського пологового будинку № 1 у 1976  році. Через двадцять років стала головним лікарем пологового будинку №2 міста Рівне.

У листопаді 2011 року екс-головного лікаря затримали за звинуваченням у вимаганні та отриманні хабара.

Медик стала фігуранткою найрезонантнішої кримінальної справи, що пов’язана із медициною всього за 1,5 тисячі євро. Саме стільки, за свідченням 31-річної жительки Радивилова Наталії Міненко, пані Ганна вимагала від неї за прийняття на роботу акушерки.

До речі, Наталія Міненко також фігурувала в одній кримінальній справі. Її затримали за підозрою у пограбуванні. Проте згодом відпустили через десять діб.

Щоправда в ході судових засідань справу перекваліфікували з «вимагання» на «одержання», що і пом’якшило вирок суду. Замість п’яти років позбавлення волі Ганну Чайку відпустили із зали суду, у березні 2012 року, на іспитові три роки.

Після розповсюдження інформації про затримання та суд над пані Ганною одні рівняни стали на її захист, мовляв вона чесна та порядна людина. Інші - стверджували, що також

давали їй хабарі. Говорили також про те, що медик відкупиться від суду.

Окрім того, що Ганна Чайка стала фігуранткою гучної кримінальної справи вона також переможець міського та обласного конкурсів «Жінка року – 2000» у номінації «Жінки – працівниці охорони здоров’я». Депутат Рівненської міської ради трьох скликань. Голова комітету охорони здоров’я Громадянського парламенту жінок України.

А ще у 2009 році Ганна Чайка зайняла 15 місце у місцевому інтернет-рейтингу ТОП-20 «Найвпливовіших жінок Рівненщини». У 2010 році пані Ганна була третьою у списку кандидатів до Рівнеради від партії «Єдиний Центр».

Народилася 28 січня 1951 р. у м. Рівне.

Коментарі

Нічого дивного і нового в тому що вона брала хабар, адже це вимагає система, якщо вона не буде брати і не давати на верх то її на цьому місці не буде. Про це всі чудово знають і шушукаються тільки на кухні, адже реально поскаржитись немає кому, так як в нас корумповані органи нагляду за дотриманням законності від верху до низу. А ті поодинокі випадки затримання хабарників, що нам оприлюднють це людина або комусь з вище не вгодила і потрібно звільнити місце, або після призначення на посаду забула закон ділення. А нам це приподносять як боротьбу з корупцією.

а у тому, що пані Ганна торгувала людськими органами - теж нічого дивного, як на вас?? а що - інші теж таким займаються! таке зараз життя! - така у вас логіка? коли жінки після кесаревого розтину, раптом через деякий час виявляли, що у них тільки одна нирка, при тому, що крім пологів ніякого іншого оперативного втручання за життя не мали. таких лікарів і "жінок року" потрібно садити з пожиттєвою забороною працювати у медицині!!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.