БУЗИНАРСЬКИЙ Михайло Юрійович

Голова Рівненської обласної організації ГО "Український вибір". 

Ветеран війни в Афганістані Михайло Бузинарський давно полишив військову службу та вийшов на пенсію. Займався бізнесом, мав відношення до охоронної структури «Відсіч».

Виходець з Донецька, у Рівному з’явився після Помаранчевої революції. В період, коли головою Рівненської облдержадміністрації був, нині покійний, Василь Червоній, Михайло Бузинарський керував приймальною Президента України на Рівненщині. Пізніше, за часів керівництва областю Віктора Матчука, був начальником Територіальної державної інспекції праці в області. Був членом Рівненської обласної організації партії «Наша Україна».

Має дружні стосунки з депутатом Рівненської міської ради Тарасом Максименком. Брав участь у виборчих компаніях «Нашої України». Був помічений в виборчих штабах міського голови Рівного Володимира Хомка та кандидата від об’єднаної опозиції «Батьківщина», нинішнього нардепа Валентина Королюка. Насьогодні активно займається розбудовою «Українського вибору» Віктора Медведчука на Рівненщині. Вдівець, має двох дітей.

Народився 13 вересня 1963 р.

Коментарі

ЧУЖОЙ среди своих!

Буинарський не був жодним чином причетний до виборчої кампанії Королюка!

Г... завжди прибється до якогось берега. Бузинарський прибився сьогодні до медведчуківського " українського вибору", щоб за путінські гроші обдурити кілька сотень рівненчан і щоб показати , як тут хочуть в союз з Московією. Продажна сука. Слів інших не нахожу.

Ху.йло оно и в Африке ху.йло

от рило пархате:((завжди чимось керує:))) і,саме головне-не тоне...бо,природа така:))

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.