БЕРТАШ Василь Михайлович

Голова Рівненської обласної державної адміністрації (2010-2014 р.р.), депутат Рівненської обласної ради, голова Рівненського регіонального відділення Партії регіонів (до жовтня 2015 року).

Василь Берташ родом з Рокитнівського району Рівненської області. Закінчив Рівненський сільськогосподарський технікум (1980р.) та факультет промислового та цивільного будівництва Українського інституту інженерів водного господарства за спеціальністю «інженер-будівельник» (1985р.). В радянські часи працював на різних посадах в області від інженера будівельника в колгоспі до головного інженера Клеванського промкомбінату.

Бурхливу бізнесову та політичну діяльність розгорнув Василь Михайлович вже в незалежній Україні. Інтереси майбутнього керівника області, в основному були пов’язані з будівництвом. До помаранчевої революції Берташ керував приватною будівельною фірмою «Рембудмонтаж», спільним україно-польським підприємством «РЕМРОЛ». Був начальником управління капітального будівництва Рівненської облдержадміністрації, а згодом і першим замом голови Рівненської ОДА Миколи Сороки.

Після помаранчевої революції, коли більшість керівництва області «захворіло» або виїхало з країни, саме Василю Берташу довелосьь передавати «ключі від влади» новому керівництву на чолі з покійним Василем Червонієм.

Втративши владу в області, Берташ не просто не пішов з політики, він пішов вгору. У 2006 році він стає народним депутатом України за списком Партії регіонів. Його бізнес розвивається. Особливо після приходу на посаду голови Рівненської облдержадміністрації Віктора Матчука. Фірми пов’язані з Берташем регулярно отримують держзамовлення на об’єктах області. А «помаранчевого» губернатора Віктора Матчука можна було часто побачити на полюванні з «регіональним» нардепом Василем Берташем. До речі обоє затяті мисливці. Берташу, а точніше структурам підконтрольних родині Берташа, навіть належать одні з найкращих мисливських угідь на Рівненщині.

Василь Берташ вважається людиною Дмитра Фірташа, хоча дехто його приписує до групи Андрія Клюєва. Правдою може бути як одне так і інше, оскільки одним з талантів нинішнього керівника області вважають здатність домовлятись будь з ким.

На місцевих виборах 2015 року, очоливши "Опозиційний блок" балотувався до Рівненської обласної і міської рад. Втім, партія не подолала прохідний 5% бар'єр.

Син Василя Берташа – Мирослав теж займається бізнесом та політикою. Йому належить автосервіс та мийка на вулиці Кн.Володимира у  Рівному. Під його контролем знаходяться й дві обласні газети: «Вільне слово» та «Літопис заходу». Окрім того Мирослав Берташ був депутатом Рівненської міської ради до березня 2014 року. Був головою земельної комісії, однак у березні 2014 року написав заяву з проханням звільнити його від цієї посади.

Народився Василь Берташ 7 січня 1961 року.

Коментарі

Керовнік, регіонал

Бандюк чистої води.....

Перш за все запитання до нашої місцевої і "справедливої" Влади.
Скажіть будь ласка, як можуть у Ваших рядах працювати такі бездарні, тупі, брехливі, злощасні люди?
Мова йде про Бетейко Наталію, яка працює у Рівненській прокуратурі.
Пишуть люди, а нас до речі 11 чоловік, яких вона обдурила шляхом обману і саме головне(відьомством) - так, так ви не помилилися, саме цим, боїмося вдруге називати це слово.
Працюючи в Володимерці вона шляхом обману і самі знаєте чим, зробила тому чоловіку (насмерть, так саме насмерть і тягне з нього гроші незаконно і шахрайством).
І з другим чоловіком, те саме.
В Дубровиці вона і її мати набрали у людей грошей і не повіддавали, а потім тікають, щоб їх не впіймали.
І це, тільки квіточки, а ягідки у Рівненській прокуратурі.
У неї є подруга і при добрій випивці це говорю я, вона зі мною говорила відверто, погрожувала, якомусь Джусу, Ніні Іванівній зробити насмерть і натомість зайняти їх місце.
Скажіть - це справедливо? Скільки можна терпіти?
Як люди будуть вам вірити? Якщо у вас такі працівники?
І це ще не весь перелік її справ.
Не приймете мір, ми будемо звертатись в Київ, ми найдемо якусь справедливість!
З повагою люди, які Вас знають Василь Михайлович, Ви у нас були і ми з вами розмовляли. Якщо ви не спроможні допомогти дайте нам відповідь.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.