БЕРТАШ Мирослав Васильович

Депутат Рівненської міської ради до березня 2014 року, заступник генерального директора Рівненської філії АТ "УПСК"

Син головного регіонала області та керівника області Василя Берташа - Мирослав навчався на менеджера в НУВГП. Навички та батьківські поради допомогли молодому чоловіку зробити солідну бізнесову та політичну кар’єру. Тепер він особа публічна, тому переповідати ще раз офіційні віхи його біографії немає потреби. Її легко знайти в офіційних джерелах.

Про важкий шлях молодшого Берташа свідчать її його трудові здобутки. Судіть самі – він вже в 20 років обійняв позаду заступника генерального директора Рівненської філії АТ «УПСК». Вчіться молоді кадри! А той факт, що на той час батько вже працював першим заступником голови Рівненської ОДА тут ні до чого.

Не загубився син і під час несприятливих для "регіоналів" 2005-2009 років. Батько тоді замість чиновницької роботи присвятив більше часу бізнесу, а згодом і народному депутатству.

Втім без проколів не обійшлося. Саме тоді ім'я Мирослав Берташа вперше виринуло в новинах разом з повідомленням про трагічну ДТП на вулиці Соборній у Рівному. Тоді позашляховик збив дівчину, яка залишилась інвалідом. Всі чутки та звинувачення в причетності Мирослава до ДТП Берташі спростували в суді. А пізніше правоохоронці довели, що за кермом автівки сина політика не було. Так й взагалі історію поступово "спустили на гальмах".

А тим часом Берташ-молодший і сам почав поєднувати бізнес та політику. Став активним членом обласного осередку "Партії Регіонів", а у 2006 році був обраний депутатом міської ради. Вирішує питання у сесійній залі на Поштовій Мирослав Васильович і досі. Вже другу каденцію.

Молодий політик за депутатським справами знаходить час і на розвиток бізнесу, який за час керівництва Василя Берташа в області розвивається більш ніж успішно. Дарма, що недоброзичливці закидають звинувачення в лобіюванні інтересів "сім`ї", а політичні опоненти апелюють до результатів перевірки КРУ. На гарячому Барташів ніхто не впіймав, і провину не довів. Значить бізнес сина обласного гаранта процвітатиме й надалі.

Особлива пристрасть у Мирослава Берташа до зброї. Принаймні так стверджують ті, хто бачив домашній арсенал молодого політика-бізнесмена. Тут є все від пістолетів і закінчуючи напівавтоматичною зброєю, в кількості, якої б вистачило на озброєння невеликого загону. І все це, як стверджують наші джерела - офіційно зареєстроване в правоохоронних органах.

Одружений на доньці Ігоря Гудима - головного лікаря Клеванської райлікарні, виховує сина.

Народився 13 травня 1981 року.

Коментарі

ага і іще створивши корупційну схему завдяки своему батькові відмутив завод жбк на млинівській.порізав цого в металолом за ці гроші оплатив купвлю цього жбк .закатав його в асфальт і використовуючи свого батька та начальника митного посту Боровського створив митну зону приватну яка до цього була державна і тепер за гроші з нашого з вами майні отримуе с кожної замитненой вантажівки по 280грн а вдень їж митнях міyімум по 300 порахували .політик))) ви зайдіть в лагуну в ночі у будь який день там мірик під к......м завжди веселиться ,політик і коли приїдете в лагуну зверніть увагу на його оточення))))))мірик зі своїми бандюками навіть вважае не потрібним з офіціантами розраховуватись.ось коли Бублік і Цупрук відпочивали безпредела не було.вони навыть алкоголю не вживали а не те що к..

звичайний нарком..Васьок, не тисячу вічнозелених відслюнявив за витівки:))

А хто такі Бублік і Цупрук? Якісь благодійники чи хто?

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.