Рівненщина експортувала майже 8 тисяч тонн кукурудзи

Як повідомили з Рівненської ОДА, цьогоріч сільгоспвиробники планують засіяти кукурудзою на зерно майже 34 тисячі гектарів. Це на 20 тисяч гектарів більше, ніж торік, повідомили в.о. голови облдержадміністрації Анатолію Юхименку. За його словами, аграрії мають хороші перспективи щодо збуту цієї культури, адже в них з’явилася можливість укладати форвардні контракти на постачання кукурудзи з Державною продовольчо-зерновою корпорацією України. Таким чином сільгоспвиробники області зможуть залучити гроші для проведення весняно-польових робіт.

Водночас ситуація на зовнішньому ринку зернових культур є стабільною. Загалом з початку маркетингового року аграрії Рівненщини експортували майже 8 тисяч тонн кукурудзи. А з цьогорічним збільшенням посівних площ під цю культуру, сільгоспвиробники мають можливість продати на зовнішні ринки ще більше. Нагадаємо, що саме кукурудза зберігає лідерство у структурі експорту вітчизняних зернових.

Коментарі

Thanks for sharing.I found a lot of interesting information here. A really good post, very thankful and hopeful that you will write many more posts like this one.
https://shareit.onl/ https://mxplayer.pro/

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.