На Рівненщині помічника нардепа розвісили на стовпах

Не стерпів до початку офіційної реєстрації кандидатом єдиний висуванець від об’єднаної Опозиції по Гощанському округу, член Рівненського міськвиконкому Роман Денисюк. Нині місто Гоща вже завішене плакатами із обличчям Денисюка. І це в той час, коли ОО, за чутками, ще навіть остаточно не поділила між собою інші виборчі округи. Напевне, Денисюк вважає, що зважаючи на опозиційну приналежність він, на відміну від інших, має право діяти всупереч чинному виборчому законодавству.

Також, напевне, місцеві підприємці подумали, що їхній бізнес із встановлення дверей та вікон стане в рази успішнішим, якщо розклеювати свої рекламки в супровідь агітаційним плакатам Романа Денисюка. Отож на Гощанщині нині розпочалася боротьба як за уподобання електорату, так за довіру споживачів. 

Ключові слова: 

Коментарі

Останнє число хоча б зірочкою зробіть, наводжу приклад: 11.22.33.*

Ви ж айпішки показуєте третім особам, а не конкретним уповноваженим органам.
Навіщо їх світить, в базі ж вони так і так у вас є. Мені здається, що ви не вірно трактуєте закон.

Читайте закон, тоді ви знатимете, що порушення тут немає. Було б порушення, якби ми писали прізвища та адреси людей, яким належать ці IP. Ця міра була, з боку сайту, вимушена. Багато коментарів, які публікувались під ніками, порушували закони і Конституцію. Вони несли образи по гендерній і національній ознаці. Були заклики до міжнаціональної ворожнечі або повалення конституційного ладу. Використовувалась нецензурна лексика.
Оскільки коментарі були не персоніфіковані - відповідальність за них мав, за законом, нести сайт. А нам вистачить відповідальності за наші матеріали :-) Тепер відповідальність за зміст коментарів нестиме той, хто пише коментар. Простіше кажучи: фільтруйте базар або відстоюйте свої переконання. Так, як це роблять журналісти сайту "ВСЕ" - відкрито і публічно. Бо критикувати і бути "сміливим" під ніком - це теж страх.

Доречі, адмін, ви порушуєте закон про захист персональних даних (IP)

Рома нормальний парень, відімо ошибочка вишла з розклейкой чи типу того...

це ж абсурд,люди добрі,жиди грабують трудовий народ,я за те щоб в паспортах знову була графа "національність",як таке могло статися що ми брати слов"яни пересварилися,майже війна між нами...жидовня нас браття розсварила,я патріот націоналіст і до росіян ставлюся з повагою,а жиди це ракова пухлина України....
мене шокувала репліка alt kalsone ,Ткачук регіонал украв стільки грошей,це браття точно жид-смерть жидам,слава Україні!

І я згідний що такі пі-си не повинні керувати областю, але це не дає права порушувати закон навіть і з благих намірів іншим. А ще одне якщо людина тратить свої кровні то вона хоче мати з цього зиск, адже останнім часом я небачив щоб це хтось вкладував кошти бизкорисно і якщо людина не тирила з бюджету це ще не означає що вона їх не тирила взагалі, адже можна недоплачувати зарплати працівникам чи взагалі їх не виплатити, втаювати податки тощо, це також свого роду порушення.....Потрібно більш самокритично до всього відноситись, якщо ми хочемо навести порядок в нашій країні, області.

вот именно,кандидатов много,но есть одно но.....я нихочу что бы уроды типа Ивана Фёдоровича Ткачука который правит миром Центра зайнятости в Ривненскрй области,который украл 8000000 миллионов гривен в 2011 году,как никак один миллион долларов в эквиваленте,а простые люди немогут стать на биржу труда,только потому дорогуша ,что безработный имеет 3 сотки огорода,я догадываюсь партия Регионов хорошо начала,но плохо кончит,Ваня Ткачук кандидат-регионал..Откуда деньги в такого предпринимателя?За людские слёзы купил квартиру в городе Ривне для дочери....под ключ начиная с кота и заканчивая тапочками у входа....
Лично я считаю-человек который с бюджета не тырил деньги,достоен быть депутатом,и тратить деньги,то только свои заработанные до политической карьеры.

Зрозуміло що хлопці засиділись без роботи, хлібом не корми дай попрацювати. Особливо коли це стосується виборчого процесу, це ж не в полі працювати з досвіта до сумерків, та й девіденти від виборних посад набагато кращі. Всім зрозуміло що такі люди йдуть у владу не захищати наші з вами інтереси, а для покращення свого благополуччя і неважно до якої ти партії належиш. Для досягнення мети любі методи прийнятні. Це мені нагадує анекдот як мужчина вскакує на ходу в автобус і тільки після цього питає в пасажирів який це маршрут, так і тут спочатку потрібно потрапити в раду, а там розберусь, що і для кого буду робити, чи кому продам свій голос.. Людям раджу уважніше придивлятись до кандидатів, звертати увагу на ціну костюма чи його бренд, а особистісь як таку.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.