Рейтинг відомих та багатих холостяків Рівного. ЧАСТИНА 1

Кажуть, що «любви все возрасты покорны» і це, правда. У нашому місті є успішні та багаті холостяки, які десятками років чекають на свою половинку, але знайти так і не вдалося. Бо присвятили вони усе своє життя нашій країні: правосуддю, боротьбі зі злочинністю, корупцією та формуванню чесних законів. Одним словом про майбутнє дбають. На особисте життя, у них просто не вистачає часу.

Сайт «ВСЕ» вирішив допомогти найкращим чоловікам нашого міста та запропонувати незаміжнім пані рейтинг холостяків. Шановні чоловіки, коли ваша половинка сама до вас прийде, головне не розгубіться і скажіть їй "так". 

У своїх деклараціях, усі чиновники повинні були вказати не тільки дружин, а і тих, з ким ведуть спільне господарство. У нашому рейтингу чисті, як дзеркальна вода та самотні холостяки. Це не звичайні, пересічні люди, а ті, хто займає ключові посади та має не малі статки. А ви, шановні пані (може й панове), обирайте самі. А з їхньою душею та характером вже потім розберетеся. 
Отже, вашій увазі рейтинг багатих, розумних, красивих холостяків різної вікової категорії.

Народний депутат України Андрій Лозовий

Перше місце ми віддали народному депутату України від «Радикальної партії Олега Ляшка» 27-річному Андрію Лозовому. І не через те, що він найгарніший, а тому, що молодий політик виявися багатим, а ще, він ніколи не був одружений та немає дітей.

Чоловіків із такими ідеальними показниками мало залишилося в нашій області. А краса для чоловіка це ж не головне, правда? Хоча свого часу, Андрія Лозового можна було б і гарним назвати, але це минуле і повертатися до нього не варто. Важливо, щоби мав щиру душу. Ну й на сам кінець, світ нині меркантильним став. Хоча, мабуть, не кожна дівчина погодиться жити із чоловіком (навіть багатим), який у своїй квартирі зберігає «мощі святих», іншими словами… неживу людину. Але, то таке, як-то кажуть, на любителя. 

Читайте також: Земля і будинки рівненських нардепів

Попри те, що Андрій Лозовоий власного житла немає й живе в маленькій чужій київській квартирі (мабуть, друг дав пожити), він має гроші. Просто йому немає потреби зараз купувати житло. Коли ж у нього з’явиться друга половинка, яка цілком захопить його серце, тоді він і придбає квартиру. А може мама подарує, адже вона є власником не одієї квартири, які придбала на заробітну плату лікаря. А може, нардеп і сам побудує величезний будинок, адже потрібно десь розкласти весь антикваріат, який міститься у його володінні. У той будинок, принаймні меблі купувати не доведеться.

Народний обранець має антикварні меблі голландського та англійського виробництва: шафа, стіл, комод, стільчик тощо. Для того, щоб облаштувати затишок у сімейному гнізді, у нього є 32 картини, а для душевного спокою — колекція антикварних ікон. Можливо, Андрій Лозовий у своєму будинку, навіть, капличку побудує, бо це аж 72 ікони і їх необхідно десь розмістити. І наостанок, для тілесної втіхи, у колекції нардепа є 186 пляшок вина, виготовлені в різних країнах світу.

На своє весілля, певно, збирає для дорогих і поважних гостів. Зберігає Андрій Лозовий, навіть, мощі святих. І якщо, не доведи Господи, вас не це влаштовуватиме, то в нардепа є колекція з 32-х одиниць холодної зброї ХІХ-ХХ століть (у будинку можна «червону кімнату» зробити, як у фільмі про "П'ятдесят відтінків сірого"). Великою цінністю для нардепа є його партійний квиток, тому він і його задекларував. Дівчата, майте на увазі, про «Радикальну партію Олега Ляшка», можна говорити або добре, або нічого.

Автомобіль Андрія Лолозового Toyota Sequoia

Користується Андрій Лозовий позашляховиком марки Toyota Sequoia 2013 року випуску. За поточний рік Андрій Лозовий заробив 150 049 гривень, а це понад дванадцять тисяч гривень у місяць. Втім, депутат не бідний. Приміром на банківських рахунках в Андрія Лозового є понад шість мільйонів гривень. А незабаром в нього стане ще більше грошей, бо народні обранці суттєво збільшили собі заробітну плату.

Заступник прокурора Рівненської області Мирослав Пацкан

Друге місце в нашому рейтингу посів заступник прокурора Рівненської області 30-річний Мирослав Пацкан. У молодого прокурора є не тільки гроші. Він молодий, симпатичний, перспективний і теж без дружини та дітей. В органах прокуратури працює з 22 років. Починав роботу із помічника прокурора, а вже за вісім років став заступником прокурора області. Якщо все й далі, буде в нього йти добре, то "доросте" й до Генеральної прокуратури. У молодого прокурора назбиралося трохи грошей і, мабуть, це не просто заробітна плата, адже він має впливового батька й родичів, які займають високі посади в різних органах влади. Мабуть, вони й допомогли йому досягнути певних професійних висот, але ми не станемо вдаватися у ці подробиці, бо розум за гроші не купиш. А відтак, можна припустити, що заступнику прокурора області вдалося досягнути усього самотужки.

Наразі, Мирослав Пацкан користується квартирою загальна площа якої 82,58 метрів квадратних. За минулий рік він заробив 161 767 тисяч гривень, це виходить понад тринадцять тисяч гривень на місяць. А от на банківському рахунку у прокурора зберігається 200 000 гривень. Власного автомобіля поки не придбав, очевидно через те, що немає такої потреби. З огляду на молодість і перспективність, ми помістили його в рейтингу холостяків на друге місце.

Начальник управління поліції в Рівненській області, генерал поліції Сергій Князєв

Думаємо, що наступний холостяк у нашому переліку, зацікавить жінок різної вікової категорії. Це 45-річний начальник управління поліції в Рівненській області, генерал поліції Сергій Князєв. Цей кандидат для тих, кому подобається «воєнні, красиві здоровенні» та ще й до всього, розумні та сором'язливі. Сергій Князєв має вищу юридичну освіту. У 21 рік він розпочав службу в органах внутрішніх справ. Пізніше був призначений на посаду оперуповноваженого карного розшуку.

Загалом оперативній роботі віддав 20 років. У період з 1995 до 2008 роки пройшов шлях від оперуповноваженого до заступника начальника кримінальної міліції. Керував управлінням карного розшуку ГУМВС України в Київській області. У листопаді 2014 року був призначений начальником кримінальної міліції на посаду заступника начальника ГУМВС України в Донецькій області. А у 2015 році Сергій Князєв очолив закарпатську міліцію, після цього поліцію Рівненської області де й отримав звання генерала. Головний поліціянт області у своїй декларації не зазначив ані дітей, ані дружини. Він має дві квартири - одну в Броварах, Київської області прощею 74,9 метра квадратних, а інша у Києво-Святошинському районі.

Також, у Сергія Князєва є дві земельних ділянки кожна по 1000 метрів квадратних. Розташовані вони в Житомирській та Київській областях. Заробив у цьому році генерал поліції 247 515 тисяч, а це 20 626 гривень у місяць. Також Сергій Князєв продав майно на 366 022 гривень. На банківських рахунках має 200 000 гривень, 2000 доларів та 1500 євро. Власного автомобіля поліціянт немає, але для чого він йому, адже вже давно обіймає високі посади та, очевидно, користується службовим авто. Скоріше за все, Сергій Князєв проводить усесь свій час на роботі, бо дбає про майбутнє нашої країни та бореться зі злочинністю, тому для особистих потреб авто йому не потрібне.

Мабуть, генерал поліції дуже економний чоловік, але скоріше за все, не жадібний. Бо любить влаштовувати свята і навіть дарувати дівчатам техніку. Ну, власне, гроші є і якщо буде кохання, матиме за що облаштувати побут.

Начальник управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Рівненській області В’ячеслав Єфтеній

Четверте місце у нашому рейтингу посідає начальник управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Рівненській області 38-річний В’ячеслав Єфтеній - молодий, симпатичний, багатий і успішний. В’ячеслав Єфтеній має завжди свіжий вигляд та пропрасований одяг. Очевидно, що в домашніх справах добре розуміється й сам дає всьому раду.

Думаємо, що це справжній скарб для жінки, яка працює й немає багато часу на побут, адже він і прати, і прасувати, й у квартирі прибрати зможе. Користується поліціянт двокімнатною квартирою в Рівному, але своєї власної нерухомості немає. А для чого витрачати гроші на житло, якщо немає ані дружини, ані дітей? Тим більше, що його часто переводять працювати в різні області, а тому купувати нерухомість виключно для себе потреби немає.

Має В’ячеслав Єфтеній два автомобілі — BMW X5 2010 року випуску та ВАЗ-2107 2004 року випуску.

У поточному році поліціянт заробив 250 746 тисяч гривень, а щомісячно це понад двадцять тисяч. Хтось подарував В’ячеславу Єфтенію у минулому році 255 657 тисяч гривень (сподіваємося не дівчина). У банківській установі поліціянт зберігає 325 500 тисяч гривень та 11 000 доларів. Тому, у разі потреби, і житло зможе придбати, і забезпечити розкішне життя.

Голова Рівненського міського суду Петро Денисюк

Голова Рівненського міського суду Петро Денисюк теж може зацікавити певну категорію жінок. Важко повірити, що такий успішний суддя немає дружини, але це факт. Ба, більше, немає в нього «задекларованих» дітей, тому може собі дозволити вільне та незалежне життя, яке вочевидь до цього часу вже є абсолютно розміреним і влаштованим - заходь і живи. У власності 55-річного Петра Денисюка є половина будинку площею 258 квадратних метрів. А також, дві земельні ділянки в межах міста. Перша - 2000, а друга 1100 квадратних метри.

Заробляє Петро Денисюк понад 20 000 гривень на місяць. Можна зробити висновок, що це чесний суддя, який живе на одну зарплату, адже немає ані автомобілів, ані грошей у банку і, навіть, готівки удома. Хоча, думаємо, що відсутність грошей, не проблема для нього, адже земля наразі коштує недешево і продавши одну земельну ділянку, на іншій можна побудувати будинок, ще і гроші залишаться на гарне життя.

Народний депутат України Олег Осуховський

Відома постать у Рівному — це народний депутат України Олег Осуховський. Можливо, в житті він і не такий гарний, як на білбордах, але жінки від нього у захваті й вважають красивим. У 38-річного нардепа є дві донечки, а відтак є певні матеріальні та часові зобов’язання, тому у нашому рейтингу він посідає передостаннє місце. Відомо, що свого часу, Олег Осуховський грав у футбол в Англії, але закінчивши зі спортом, подався в політику, де зробив собі непогану кар’єру.

Читайте також: Нардепи Рівненщини: 46,5 мільйонів гривень на вісьмох

Спочатку він очолив Рівненську обласну організацію ВО «Свобода» та у 2012 році став народним депутатом  України від Рівного, де й досі працює. Має депутат у власності половину невеличкої квартири у Львові, усього 32,30 метрів квадратних та задекларований один антикварний виріб - годинник камінний із двома підсвічниками. Колекціонує депутат мечі початку 20 століття.

З огляду на те, що Олег Осуховський "не задекларував" матір своїх дітей, яку називав дружиною, мабуть, вони розлучилися. 

Mercedes-Benz Vito 

Їздить Олег Осуховський на автомобілі Mercedes-Benz Vito 111CDI 2007 року випуску. За минулий рік заробив 80 498 гривень, це понад шість тисяч гривень на місяць. На своїх банківських рахунках він зберігає 92 000 фунтів стерлінгів та 203 279 тисяч гривень. А це, майже, три мільйони гривень.

Заступник прокурора Рівненської області Олександр Воронін

Заступник прокурора Рівненської області Олександр Воронін у нашому рейтингу посідає останнє місце, оскільки подейкують, що із його сімейним станом не усе так просто. Як стало відомо, прокурор, уже був одружений і від шлюбу має двох дітей. Оскільки у декларації нічого не сказано про дружину, чоловік офіційно вважається холостяком. Утім, кажуть, що Олександр Воронін ніби знову помирився зі своєю колишньою дружиною...

Весілля ще не було, значить холостяк — ловіть, дівчата, шанс ще є. 41-річний прокурор народився в Києві, а навчався у Львівському державному університеті імені Івана Франка. В органах прокуратури працює понад сімнадцять років.

Mitsubishi Outlander XL

В Олександра Вороніна є простора квартира у Львові - 136 квадратних метри та два автомобілі KIA PICANTO та Mitsubishi Outlander XL, обидва 2007 року випуску. За минулий рік Олександр Воронін заробив 180 781 гривні, а це по п'ятнадцять тисяч у місяць.

KIA PICANTO

p.s. Давно вже відомо, що багатії реєструють цінне майно, часто на своїх коханок, колишніх дружин або їхніх родичів та на пряме запитання можуть сміливо відхреститися від цінного майна, мовляв, «я не я, й хата не моя»… Тому, можна вважати, вище зазначених холостяків (звичайно не всіх) значно багатшими, ніж вони хочуть здаватися.

Партнер рубрики - Житловий комплекс Luxury Square

Коментарі

Я про Муляренка була кращої думки. А він на всіх виборах піарився своєю дружиною , трьома дітьми, навіть в декларації прибутки дружини вказані . Хоч знайдеться якась курва , влізе в сім'ю розтулить ноги, і все нема сім'ї

Я була кращої думки про Муляренка , а він піарився на всіх виборах і де тільки можна було своєю дружиною і трьома дітьми. В декларації теж зазначає прибутки дружини, а сам по бабам ходить. Хоча знайдеться така собі курва влізе в сім'ю, розтулить ноги і нема сім'ї

Я була кращої думки про Муляренка , а він піарився на всіх виборах і де тільки можна було своєю дружиною і трьома дітьми. В декларації теж зазначає прибутки дружини, а сам по бабам ходить. Хоча знайдеться така собі курва влізе в сім'ю, розтулить ноги і нема сім'ї

Декілька років тому!

А давно це коли?

Муляренко розлучився давним давно . Але в нього є кохана людина і навіть спільна дитина. Не лізьте в життя людини. Все добре

Що це правда що Муляренко холостяк?

Ех, журналісти, ну що ж ви так-Льошенька, губернатор наш, обідиться. Він же ж любить завжди бути у всьому перший, а тут ви про нього і не згадали навіть. Так же ж тоже холостяк. Перепишіть статєйку!

Нічого собі Бучинський двічі одружений. Що ніяк не нагуляється, я думала він серйозний чоловік, а виявився гуляка.

Я бачила, що Олексій до Світлани ходить. Думала помирилися. Вона казала, що простили цому коханку.. Хто зна, що робиться...

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.