Через суддю рівнянка втратила квартиру

Підроблення документів та викрадення їх оригіналів, корупція, хабарництво та продажність - це реальність Рівненських судів, - про це заявила на засіданні громадської ради Рівненської облдержадміністрації керівник юридичного відділу Рівненського осередку «Міжнародного комітету сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» Ліана Діновська. За словами юристки, суддя який повинен був встановити право власності на квартиру, вимагав від власниці 50 % від вартості житла. Коли позивачка відмовилася, він взяв оригінали документів для нібито ознайомлення та… забрав собі.

Виступаючи перед присутніми на громадській раді юрист Ліана Діновська розповіла, що до них звернулася громадянка Валентину Гуріна з проханням здійснити судовий супровід справи щодо встановлення права власності на квартироволодіння. Позовна заява була розписана на суддю Рівненського міського суду О. Тимощука, який попросив Ліану Діновську, як представника позивачки надати йому оригінали всіх документів, які є в додатках до позовної заяви. Суддя пояснив, що документи йому потрібні для перевірки «по своїм каналам».  Після того, як усі документи потрапили йому до рук, суддя відмовився їх повертати, проте пообіцяв позитивне рішення усіх інстанцій, якщо Валентина Гуріна віддасть йому 20% від вартості квартири. Окрім того, жінка повинна була укласти договір позики на 30% від вартості квартири на його посередницю Юлію Адамівну (як пізніше з’ясувалося ця жінка працює ріелтором). Суддя залякував позивачку тим, що якщо відмовиться платити, то нібито прийдуть на судове засідання представники ЖЕКу та дільничні інспектори та нададуть свідчення такі, які потрібні міськраді, а свідків залякають правоохоронці.  Що пізніше і трапилося.

Ліна Діновська (на фото) зазначає:

- В результаті суддя О. Тимощук провів два судових засідання за відсутності як позивача так і відповідача та призначив третє, яке провів за участю представника відповідача – юриста міськради. Суддя зауважив, що позивачка нібито подала заяву про розгляд справи за її відсутності. Саме цікаве те, що дана заява є підробленою. Також суддя провів ще четверте засідання взявши до уваги сумлінні покази дільничного інспектора міліції та працівниці ЖЕКу, які робили впізнання із ксерокопії паспорту. 5 червня 2013 року суддя Тимощук ухвалив незаконне рішення яким відмовив у задоволенні позову, а паралельно інший суддя Рівненського міського суду розглянув справу відносно тієї ж квартири та визнав право власності за зовсім чужою особою, яка є підставною. За словами Ліани Діновської на цьому судовому засіданні неправдиво свідчили четверо людей, одна із так званих свідків була та сама ріелтор Юлія Маленька та її співмешканець Констянтин Давидчук. Всі четверо «свідків» зареєстровані за різними адресами і не є сусідами позивачки. В усій цій оборудці задіяні: судді, правоохоронці, працівники ЖЕКу, представники міськради та підставні особи. Усі мої слова підтверджують диктофонні записи, які є у мене. В тому числі суддів та правоохоронців.

Схоже, подібні ситуації доходять до критичної межі і вже не можливо мовчати, а тому юристка Ліана Діновська заявляє, що готова озвучити усі прізвища посадовців, які задіяні у цій оборудці і надати підтверджуючі аудіо записи.

Сайт "ВСЕ" готовий надати можливість висловити свою точку зору всім зацікавленими сторонам.

Коментарі

Здрастуйте

Вам потрібна позика? Ми пропонуємо кредити та фінансові послуги різного роду. Наші кредити довгі та короткі, з вигідними процентними ставками. Ми пропонуємо 2% процентні кредити, будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації через (adribay0008@gmail.com).

Доброго ранку
Вам потрібна термінова позика для вирішення ваших фінансових потреб,
надайте кредити від $ 3000 до $ 1000,000.00 Макс, ми надійні, ефективні, швидкі та динамічні, з 100% гарантованою кредитом також дає (євро,
фунти та долари.) Процентна ставка, яка застосовується до всіх кредитів, становить (3%), якщо ви зацікавлені в поверненні до нас. через (Albertodamian112@gmail.com: надані послуги включають:
* Вдосконалення будинку
* Inventor Кредити
* Кредит на консолідацію боргу
* Бізнес-позики
* Персональні позики.
Зверніться до нас сьогодні, і ми з радістю робимо бізнес
з нами електронна адреса: Albertodamian112@gmail.com

Здрастуйте,
Вам потрібна допомога від довіреної приватної фірми-кредитора, щоб очистити свій відділ? Або у вас є проблеми з минулими кредиторами, і ви хочете отримати справжню позику. Тоді ви, ласкаво просимо до філії кредитування Дарлінгтон Шенк Фінанс. Я є довіреним кредитором приватних позик, і я можу допомогти вам у наданому кредиті на 2% річних в місяць.
Я видаю кредит протягом декількох годин після обробки ваших документів.
Після завершення процесу ви отримаєте кредит на експрес та авансовий внесок не надається.
Я чекаю вашої відповіді на отримання додаткової інформації.
Зв'яжіться зі мною: darlingtonprivatelendingfirm@gmail.com / Дзвінок або повідомлення: +1 (872) 307-0988. Для отримання додаткової інформації.
З повагою

Ви запитали себе, де ви можете отримати законну приватну кредитну компанію? Тоді не хвилюйтеся, ви можете отримати кредит від фінансової компанії Mercy без будь-яких витрат на 2% відсоткової ставки за мінімальний діапазон від 5000 доларів США до Макс 500 000 000,00 євро, ми перевірили і довіряють компанії, що надають кредити, ми допоможемо надати кредит на наступне нижче
автомобільний кредит
іпотечна позика
Студентські позики
Особисті позики
x-mas позики
Бізнес-кредити
Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.
Електронна пошта: mercybalsigerkreditfirm@gmail.com
Повідомлення / Whatsapp: +1 (872) 307-0988
веб-сайт: debaetsboardloanfirm.yolasite.com

Чи потрібна термінова позика? Для бізнесу чи ви хочете отримати дійсно позику
автомобільний кредит
іпотечна позика
Студентські позики
Особисті позики
x-mas позики
Ви перебуваєте у серйозному боргу та намагаєтеся отримати кредит від компанії з довірчим кредитом?

Ласкаво просимо до D.B Financial Loan Company. Звичайно, ви не сплачуєте нашу фірму, а процентна ставка становить 2%, що є невтішним.

Ваша позика може бути відправлена через opion дають вам у нашій базі даних і дефіційно ви будете мати кредит, як тільки процес буде завершено.
Отже, чого чекаєш, я думаю, що нам потрібна допомога.
Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.
Електронна пошта: D.Bfinancialloancompany@gmail.com
Повідомлення / Whatsapp: +1 (872) 307-0988
веб-сайт: debaetsboardloanfirm.yolasite.com

Здравствуйте!
Вам нужен кредит? Я являюсь зарегистрированным и надежным кредитором, я предоставляю кредит людям, имеющим финансовые трудности, людям, пытающимся погасить счета в школах, тем, кто пытается купить автомобиль или заводить там собственный бизнес, подрядчиков и правительственные учреждения. За дополнительной информацией обращайтесь по электронной почте: thompson.loanservice@gmail.com
Управление. whatsapp: +254753990568
Свяжитесь с кредитом Speedy сейчас!

Шановні позичальники!

Ви в будь-яких фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями у всьому світі з єдиною метою - допомагати бідним та людям у фінансових труднощах життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, поверніться до нас з деталями електронної пошти нижче: elenanino0007@gmail.com

Ім'я:
Потрібна сума кредиту:
Тривалість кредиту:
Номер мобільного:

Спасибі, і благослови Ти Бог
ДОВІДКА
Олена

Я ЕРІКА БРЕДДОК Я хочу поділитися чудовим свідченням того, як я отримав позику у розмірі 580,000 (гривень) через інвестиції GEORGE KENNETH в кредит. Якщо ви зацікавлені в отриманні кредиту, зв'яжіться з нами електронною поштою: (georgekennethloaninvestment@gmail.com)

Здрастуйте, я Джон Сепп, який зараз живе в Нью-Джерсі, США. У перші місяці 2017 року я застряг у критичному фінансовому хаосі, і мені потрібно було рефінансувати і сплачувати свої рахунки. Я намагався шукати позики від різних кредитних фірм як приватних, так і корпоративних, але ніколи не мали успіху, і більшість банків відмовилися від моєї кредитоспроможності. Але якби це було в Бога, мене познайомили з фірмою, яка дала мені позику у розмірі 45 000 доларів США, і сьогодні добре працює, якщо ви повинні зв'язатися з будь-якою фірмою з посиланням на забезпечення кредиту без перевірки кредиту, жодного підписанта з лише 2% ставки і кращі планов повернення та графік, будь ласка, зв'яжіться з Девідом Пітерсоном з Legit Loan Firm, вони не знають, що я роблю це, але я так щасливий, і я вирішив дозволити людям більше дізнатись про них. Ви також можете зв'язатися з ними через Компанія електронної пошти: legitloanfirm1@outlook.com

Здрастуйте

Вам потрібна позика? Ми надаємо кредити з відсотковою ставкою 2%, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації (adribay0008@gmail.com).

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.