Через суддю рівнянка втратила квартиру

Підроблення документів та викрадення їх оригіналів, корупція, хабарництво та продажність - це реальність Рівненських судів, - про це заявила на засіданні громадської ради Рівненської облдержадміністрації керівник юридичного відділу Рівненського осередку «Міжнародного комітету сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» Ліана Діновська. За словами юристки, суддя який повинен був встановити право власності на квартиру, вимагав від власниці 50 % від вартості житла. Коли позивачка відмовилася, він взяв оригінали документів для нібито ознайомлення та… забрав собі.

Виступаючи перед присутніми на громадській раді юрист Ліана Діновська розповіла, що до них звернулася громадянка Валентину Гуріна з проханням здійснити судовий супровід справи щодо встановлення права власності на квартироволодіння. Позовна заява була розписана на суддю Рівненського міського суду О. Тимощука, який попросив Ліану Діновську, як представника позивачки надати йому оригінали всіх документів, які є в додатках до позовної заяви. Суддя пояснив, що документи йому потрібні для перевірки «по своїм каналам».  Після того, як усі документи потрапили йому до рук, суддя відмовився їх повертати, проте пообіцяв позитивне рішення усіх інстанцій, якщо Валентина Гуріна віддасть йому 20% від вартості квартири. Окрім того, жінка повинна була укласти договір позики на 30% від вартості квартири на його посередницю Юлію Адамівну (як пізніше з’ясувалося ця жінка працює ріелтором). Суддя залякував позивачку тим, що якщо відмовиться платити, то нібито прийдуть на судове засідання представники ЖЕКу та дільничні інспектори та нададуть свідчення такі, які потрібні міськраді, а свідків залякають правоохоронці.  Що пізніше і трапилося.

Ліна Діновська (на фото) зазначає:

- В результаті суддя О. Тимощук провів два судових засідання за відсутності як позивача так і відповідача та призначив третє, яке провів за участю представника відповідача – юриста міськради. Суддя зауважив, що позивачка нібито подала заяву про розгляд справи за її відсутності. Саме цікаве те, що дана заява є підробленою. Також суддя провів ще четверте засідання взявши до уваги сумлінні покази дільничного інспектора міліції та працівниці ЖЕКу, які робили впізнання із ксерокопії паспорту. 5 червня 2013 року суддя Тимощук ухвалив незаконне рішення яким відмовив у задоволенні позову, а паралельно інший суддя Рівненського міського суду розглянув справу відносно тієї ж квартири та визнав право власності за зовсім чужою особою, яка є підставною. За словами Ліани Діновської на цьому судовому засіданні неправдиво свідчили четверо людей, одна із так званих свідків була та сама ріелтор Юлія Маленька та її співмешканець Констянтин Давидчук. Всі четверо «свідків» зареєстровані за різними адресами і не є сусідами позивачки. В усій цій оборудці задіяні: судді, правоохоронці, працівники ЖЕКу, представники міськради та підставні особи. Усі мої слова підтверджують диктофонні записи, які є у мене. В тому числі суддів та правоохоронців.

Схоже, подібні ситуації доходять до критичної межі і вже не можливо мовчати, а тому юристка Ліана Діновська заявляє, що готова озвучити усі прізвища посадовців, які задіяні у цій оборудці і надати підтверджуючі аудіо записи.

Сайт "ВСЕ" готовий надати можливість висловити свою точку зору всім зацікавленими сторонам.

Коментарі

Думаю, кожній більш-менш адекватній людині помітно хто "гадить".

Ви-БРЕШЕТЕ!!!"мені абсолютно байдуже" але я сіла на цю гілку і гаджу на тих хто нижче?

Мені не хочеться, мені абсолютно байдуже. Просто завтра вам чи вашому керівництву може не сподобатись моя діяльність або ще чиясь, по-суті будь-якої людини і ви напишите щось на кшталт цієї публікації, звинуватите абсолютно голослівно людину у вчиненні злочину, поллєте брудом а у випадку подачі позову про захист честі та гідності ви скажете "це ж було оціночне судження, ми ж не стверджували, що викладена інформація це факти" - хіба ж не так?
То так і пишіть - нема в нас доказів, написали з слів представника, справи в очі не бачили та і розбиратись лінь, а заголовок хороший от і все)

Опишіть суть справи ,поставте під цим СВІЙ підпис, опублікуйте,а не паплюжте інших авторів,котрі пишуть не те що Вам хочеться.

Бо тут хоч щось можна прочитати по чесному про політику, владу. Суд в цій області як й інші правоохоронні органи охороняють лише свої кишені...

Рада, що ви вмієте користуватись пошуковиками)) Я вам саме так і написала - надайте докази, це і є як краще. Опишіть суть справи, надайте хоча б інформацію, яка свідчить про те, що особи дійсно мали права на квартиру тощо.

А де тут конструктивна критика?
Конструктивная критика — Психологос. ... Конструктивная критика - критика, в которой говорится не что плохо, а что и как сделать лучше.

У вас параноїдальна нездатність сприймати конструктивну критику?

Ніким не признаний "геній з окраїни"Алєксєй мігрував на цей портал?

Думаю за наявності доказів, вони були б зазначені у публікації. Шановні, почитайте хоча б "УП", можливо навчитесь хоча б щось схоже на статті писати.

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.