На Рівненщині районна організація ВО "Свободи" заявила про саморозпуск

Корецька районна організація ВО "Свободи" у повному складі виходить із лав цієї політичної сили. Такими діями вони висловлюють свій протест щодо виключення із лав "Свободи" очільника Корецької райорганізації партії Юрія Коробки. 

Юрій Коробка

- Я приніс колективну заяву про вихід із партії за підписами кожного члена нашої районної організації, але мене не пустили на засідання, - розповів порталу "ВСЕ" Юрій Коробка. - Я більше шести років був членом ВО "Свобода", фактично розбудував нашу районну організацію. А тепер мене та трьох інших побратимів виключили з партії за те, що ми мали свою власну думку. 

Текст заяви про вихід з партії членів Корецької райорганізації ВО "Свобода"

Коментарі

той що дядько ВО-без членів, керував не штабом а шиномонтажем

ПОгоджуюсь, що виключення місцевих лідерів "Свободи", прийому найбільш прицнипових, змушує розчаровуватися у Тягнибоку і його політсилі

Дядько, там керівник від Свободи Солоненко, якій і керував виборчим штабом на парламентських виборах 2012)...Коробка це людина Хахльова!

Ще один доказ маштабних проблем у рівненській Свободі. Видно, риба псується з голови...

якийсь гон! як виключена із партії людина може когось кудись розпускати??? кожен може написати таку заяву поставити прізвища різними почерками і підписитаия. Це гон! А журналіст що писав це - тупий. Він бачив заяви про вихід цих осіб, він перевірив інфо, він взяв коментар голови організації?????? Такому журналісту що не скажи, все напише, можна казати все? А де обєктивність? Однобоке висвітлення без коментаря голови організації. Формат блогу, а не обєктивний текст професійного журналіста..... Фє... аж гидко читати таку "професійність".

Щось мені це нагадує, а ось що коли відбувсь масонськи переворот в 17 році, там теж після захвату влади ЧК потихеньку почало збавлятись від лідерів революції, напевно нас знову чекає розчарування черговою "патріотичною партією", партією земляків та родичів

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.