Модниця Рівного. Травень

Найкрасивіші та найстильніші дівчата Рівного змагаються за титул "Модниця Рівного".

На переможниць чекають сертифікат на шопінг на 500 гривень у бутіку "Mango", фотосесія від Євгена Фіщука а також подарунок від косметичного бренду "Bremani".

Шляхом голосування серед дівчат розігрується фотосесія від Євгена Фіщука та подарунок від косметичного бренду "Bremani".

Переможниця буде обрана редакційним комітетом. Саме вона стане щасливою володаркою сертифікату на шопінг у бутік модного одягу "Mango".

Оберіть "Модницю Рівного"
№1 Шепелевич Анна, "STYLE LEGGING"
2.8% (103 голоса)
№2 Мосійчук Катерина, "Красуня 50-их"
0.4% (13 голосів)
№3 Ройко Ольга, "Little black dress"
0.7% (26 голосів)
№4 Грибенко Наталія, "Party-girl"
1.2% (43 голоса)
№5 Полюхович Оксана, "Miss Winter"
1.8% (67 голосів)
№6 Суботіна Ангеліна, "Fashion"
0.4% (14 голосів)
№7 Довгун Ірина, "Lady in red"
0.5% (17 голосів)
№8 Романюк Ірина, "Sexy Mood"
0.4% (15 голосів)
№9 Пристайович Іванна, "Elegance"
0.2% (6 голосів)
№10 Яремчук Ірина, "Lady Gaga Style"
4.6% (169 голосів)
№11 Юсюк Ліна, "Street Fashion"
1.9% (71 голос)
№12 Нетецька Тетяна, "Woman - a mystery"
25% (926 голосів)
№13 Уляна Дідух, "Business lady"
0.6% (24 голоса)
№14 Лєтка Іванка, "Street Style"
1.5% (54 голоса)
№15 Басок Віра, "Cocktail style"
0.1% (2 голоса)
№16 Зищук Ірина, "Temptation"
12.6% (468 голосів)
№17 Довгаль Світлана, "Амазонка"
3.6% (132 голоса)
№18 Загоруй Марина, "Сlassic"
0.5% (18 голосів)
№19 Кулик Антоніна, "Night city"
0.5% (18 голосів)
№20 Гладка Аліна, "Retro Style"
1.6% (60 голосів)
№21 Якимчук Вікторія, "Симфонічна ніжність"
25.3% (940 голосів)
№22 Заяц Ольга, "Hot biznes-woman"
0.1% (2 голоса)
№23 Согіна Емілія, "Glam casual"
0.2% (7 голосів)
№ 24 Юрченко Оксана, "Hunter"
10.3% (381 голос)
№25 Орлова Марія, "Сучасна Амазонка"
1.3% (47 голосів)
№26 Костюк Ірина, "Romantic Charm"
2.3% (86 голосів)

Коментарі

Завдяки тому,шо в Рівному родичі живуть і я інколи приїзжаю туди,то логічно шо я знаю шо типово , а що ні.Сільська мода - вона всюди однакова,село є селом,його ніяк і ніколи не виб"єш з людини,краплини та залишаться,до того ж бабуся і дідусі у мене в селах живуть,до них навідуватись намагаюсь часто,тому все зрозуміло.Для тебе може і не розумне,бо важко сприймати конструктивну критику недосконалим баченням і сприйняттям реальності.
Навіщо мені афішувати себе?Я бажаю лишитись анонімом,що б ти там далі не казала,намагаючись проявити крихти гостроти розуму)До того ж ідеального нічого не існує,навіть еталон кілограму в Франції будуть змінювати позаяк втратив з часом масу.
Взагалі згодна з тим,що кожна по різному красива,бо некрасивих просто нема,і у кожної свій особистий стиль,та тут все ж йдеться про сучасне бачення моди.

Давайте не будем ссориться,всё же что такое 500грн ,на данный момент это не деньги если сейчас обувь стоит и то дороже)
Но я не об этом.
Все прекрасные,каждая показала свой образ,кто-то и на каждый день,а кто-то из какой-то фотосесии,и для г.Ровно это уже есть что-то, не каждый день у нас увидишь такие конкурсы, если редакция серьезная,она проверит на накрутку голосов,поверьте они это могут )
Вот начиталась про 21-й номер,Виктории как на меня красивый образ нежный, ну согласитесь не об Fashion говорилось а об образе, так что ,как по мне,каждая красивая .
Удачи девчонки !!!

Дівчатка ви прекрасні!!!І дуже сміливо відправити свої фото!!!бажаю всім успіху і перемоги!!!

Звісно,куди мені до вас,враховуючи те,що я не з Рівного,та й взагалі живу не в Україні, то яке я маю право подавати навіть заявку на участь?По-моєму, це нелогічно було б.Це 1.
2.Брудом тут ще навіть не пахне,повірте)
3.Враховуючи те,що я не раз вигравала на конкурсах краси,які я терпіти не можу,то не думаю , що я така вже й страшна,хоча все може бути.
4.Сільським від мене ніяк не можу навіть повіювати,тут раджу просто повірити)
5.Я згодна з тим,що скільки людей - рівно стільки і смаків,але враховуючи те,що тут конкурс не тільки про смаки, але й про моду,то можна зробити висновок, що велика кількість тут "проблемних".
6.Про оті "шкурки",так модельєри використовують у своїх показах деколи їх,та не забувайте , що по мінімуму і зараз мода на здоровий спосіб життя і збереження фауни і природи в цілому,тут теж очевидно,що на конкурсантках перебір,хіба що це просто костюмчик,в якому в Ялті фотографи фотографують,так як і з мавпенятками)
Тож подумайте, перед тим як невдало намагатись образити і сказати взагалі хоч щось.

Якщо ти живеш не в Рівному і не в Україні, то звідки таке глибоке знання Рівненської і сільської моди? Цитата - "якого ж 21 номер має так багато голосів?Ой, певне через те, шо типовість і сільська мода вважається еталоном, бо образ настільки типовий(пів Рівного ходить з цією конченою стрічкою-несмаком і ці плаття,які ріжуть око своєю одноманітністю"
Забрехалась! Так само як у всьому іншому. Хотіла щось розумне сказати - не вийшло. Перш ніж когось критикувати подумала б.
Дай ссилку на конкурси краси "на яких вигравала". Подивимось на несільську красу, повчимось ідеальному стилю!

)))Девочки, желчью захлебнетесь))))) Все в этом мире относительно)))И нечего завидувать чужим деньгам и знакомствам. А издержки компьютера при наборе всем известны, так что не стоит на этом зацыкливаться.

10 - гарненька... а от Довгаль задовбала ще із конкурсу ОТ ВІНТА , не виграла там то сюди всунулася.... фє, вона якась не прапорційна...

№ 17)

Єдині достойні конкурсантки - №6 і 26. Решта дійсно недотягує. В цьому й проблема таких конкурсів - замість того, щоб стиль дівчат оцінювали люди, які до нього мають відношення (стилісти, модельєри тощо), їх оцінюють подружки самих конкурсанток, які дуже негарно між собою гризуться. В результаті виграє не та, яка найкраще одягнулась, а та, у якої багато сварливих товаришок) ех

У результаті виграє та - яку оберуть стилісти з бутіку "Mango" та редакційна рада. Вибір буде обгрунтовано.

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.