ВСІ ГОЛОВНІ НОВИНИ РІВНЕНШИНИ

Не встигли вболівальники рівненського “Вереса” оговтатися від новини про те, що у березні команда буде грати в Ужгороді, як Наглядова рада (НР) клубу підкинула н

02 березня, 17:05

Департамент із питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА без тендеру замовив роботи щодо ремонту даху рівненського аеропорту, які у результаті виявилися неякісними. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив заступник директора ОКП «МА Рівне» Михайло Чубай.

01 березня, 16:36

У Рівненському міському суді продовжилося слухання справи рівненського лікаря Костянтина Думановського. Хірурга відділення планової хірургії дитячої обласноі лікарні звинувачують у смерті 5-річного Миколи Антонюка.

01 березня, 14:42

Рівнянин Роман Лебідь вважає, що час, у якому ми живемо, дуже динамічний. І наявні емлеми-логотипи міста, на думку чоловіка, "не крокують у ногу з часом, не відображають весь дух міста і взагалі не є релевантними".

Саме тому деякі "вільні митці" розробили новий логотип.

28 лютого, 14:50

Служба автомобільних доріг у Рівненській області запевняє, що вона працює. Якщо вірити сторінці відомства у мережі Фейсбук, то за чотири дні дорожники "залатали" 3650 м2 дорожного покриття, враженого ямами.

28 лютого, 13:44

Збірна України по зимовій риболовлі стала п’яти разовим чемпіоном світу. Змагання з під льодового лову проходили у латвійському місті Рига. Цікаво, що збірна України, до якої входить шість чоловік, здебільшого складається з рівнян.

28 лютого, 11:38

На сайті Адміністрації президента з’явилася петиція, в якій автор просить ввести кримінальну відповідальність за неякісний ремонт траси. Це повідомлення набрало чимало популярності в інтернеті та соціальних мережах.

27 лютого, 22:08
хабар, Михайло Олійник

В Україні ледь не кожен високопосадовець вважає "священним обов'язком" заявити про ботьбу з корупцією. Говорять чиновники на цю тему охоче й багато. Однак усе розмовами і завершується.

27 лютого, 17:11

У Рівному вночі, 25 лютого, згоріло чергове елітне авто: "Mercedes Benz G500 брабус".

26 лютого, 09:41

Рік роботи міської ради проаналізували у Рівному. Так, голова ОДА Олексій Муляренко виявився 100% прогульником. Перший номер “Солідарності” не відвідував засідання комісії.

Мандат може втратити і “свободівець” Дзецько.

24 лютого, 14:45

Сторінки