ХАХЛЬОВ Олексій Володимирович

Голова Рівненської обласної федерації футболу,

Президент Народного клубу "Верес"

Народився і виріс Олексій Хахльов в Острозі. Батько (нині покійний) працював головним інженером дорожньо-будівельної механізованої пересувної дільниці. Мама вчителька української мови - пропрацювала в Острозькій школі-інтернаті.

В підлітковому віці Хахльов активно займався спортом (баскетболом) разом з нинішнім депутатом Рівненської облради, екс-свободівцем Степаном Молчаном. По закінченні школи Олексій вступив до Української Державної Академії водного господарства (нині Національний університет водного господарства та природокористування) на економічний факультет за спеціальністю ”Адміністративний менеджмент”.

Ще до закінчення вишу пішов працювати у бізнес. З 1997 року працював на посаді економіста у ЗАТ “ВКФ”Шар”. Це компанія, яка тісно працювала з Нетішинською АЕС. У 2002 році (у віці 24 років) стає головою правління ВАТ “Славутський рубероїдний завод”. Достеменно не відома точнана причина стрімкого кар’єрного росту Олексія Хахльова. За непідтвердженою  інформацією, молодого керівника збирались зробити «крайнім» однак хлопець виявився надто «шустрим» і зміг взяти підприємство під свій контроль. Ніби то не без допомоги свого двоюрідного брата, бізнесмена Юрія Міркова. І навіть вивести підприємство на серйозні фінансові показники. Пізніше, завод був проданий російській компанії.

Вперше Хахльов одружився відразу після закінчення навчання на своїй однокласниці Тетяні і в них народився син Олексій. Однак цей шлюб не тривав довго, як це часто буває зі  «шкільним коханням». Пізніше, вже в період коли Олексій Хахльов керував “Славутським рубероїдним заводом” він знайомиться з дочкою тодішнього лідера блоку «Наша Україна» і кандидата в Президенти Віктора Ющенко - Віталіною.

Пізніше вони одружились і в них народилось двоє дітей: син – Віктор і дочка - Андріана. В пресі активно обговорювалась тема нібито розлучення Хальова з Віталіною, однак ця інформація не знайшла офіційного підтвердження.

На виборах Олексій Хахльов був кандидатом в народні депутати по округу №153 (Гощанський, Корецький, Рівненський та Острозький райони). Його конкурентами були перший зам голови Рівненської ОДА, регіонал Анатолій Юхименко та висуванець об’єднаної опозиції Юрій Вознюк. З цією виборчою компанією пов’язано кілька цікавих моментів. Кажуть що Віктор Ющенко хотів, щоб зять йшов під прапором очолюваної ним «Нашої України». Але Олексій Хахльов пішов на вибори самовисуванцем. Як результат, на окрузі у нього з’явився конкурент Іван Заєць, якого й підтримав екс-президент. Можливо це стало одним з причин програшу на виборах кандидату від опозиції.

Іншим цікавив моментом став той факт, що на виборах Хахльова підтримала частина «Свободи» та «Батьківщини». За що пізніше керівників партійних організацій «Свободи» Корецького, Гощанського та Рівненського районів виключили з партії. Окрім них без партквитка ВО «Свобода» залишились депутат Рівненської облради Степан Молчан та депутат Рівнеради Олександр Лащук. Які теж на виборах виступили з підтримкою Олексія Хахльова.

У 2013 році Олексій Хахльов був одним із лідерів рівненського Майдану. За його участі проходили всі переговори революціонеів і тодішньої влади. Як наслідок - спалене авто. 

Однак після перемоги революції у рівненському політикумі очікували і прогнозували появу Хахльова на одній з посад. Найчастіше говорили про клісло голови облдержадміністрації. Натомість він зовсім відходить від політичних процесів в області. Не повернувся Олексій Хахльов до політики й під час парламентських виборів. Але з'явився на слуху у лютому 2014 року обійнявши посаду голови Рівненської обласної федерації футболу. Замість регіонала Михайла Кривка. А вже за півроку Хахльов стає президентом відродженого футбольного клубу "Верес".

Серед найвідоміших активів підприємця Олексія Хальова значиться парк-готель «Швейцарія», який знаходиться поблизу Рівного. А серед наближених політиків народні депутати: свободівець Олег Осуховський та Андрій Павелко з пропрезидентської солідарності, а тадкож голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков.

Народився Олексій Хахльов, 11 березня 1977 року в місті Острог Рівненської області.

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.