Про вибіркову глухоту або Куди йдуть батьківські гроші?

 

Розкажу я вам одну абсурдну історію, теж своєрідну казку, яка публікувалась в одному з блогів на сайті «ВСЕ». Чому, запитаєте, абсурдну? Дочитайте до кінця і ви все зрозумієте.

 

Історія почалась в одному з садочків і насправді немає значення в якому саме. Вона могла розпочатись в будь якому іншому, або навіть у всіх одночасно. Так от, одного разу, мамі дитини, яка ходить в садочок, сказали, що за додаткові уроки доведеться платити на 50 гривень більше (замість 200 платити 250 грн). І ніби підвищення невелике, але та мама, а з нею й ще одна, ненароком запитали:

- А куди йдуть гроші, які ми платимо?

- Не подобається – переводьте дітей в інший садочок! – почули матусі у відповідь обурення керівництва садочку.

- Але ми не хочемо переводити дітей, ми просто хочемо знати куди йдуть гроші, які ми платимо? – не вгавали жінки.

- А в тебе діти від відомого і впливово чоловіка! – пролунало з  вуст керівництва.

- Та яка різниця від кого в мене діти. Ви скажіть куди йдуть гроші, які ми платимо. – добивалась свого одна з матусь.

Не отримавши відповіді від керівництва садочку, матері написали листа до міського голови Володимира Хомка. Поспілкувались з його заступницею Галиною Кульчинською і зустрілись з секретарем Рівнеради Андрієм Грещуком.

- Хай керівництво садочку розкаже куди вони дівають гроші, які ми платимо за заняття наших дітей? – просили у чиновників матері.

Про цю історію написали журналісти. Точніше спочатку один, а потім інший. Один написав про конкретний садочок, а інший – про всі інші, де так само є додаткові уроки за які платять батьки. Питання в статтях ставилось те саме, що й ставили матері керівництву садочка: «Куди йдуть гроші, які платять батьки?». І тут почалось…

- Гвалт! Вона, (одна з матусь яка питала про те куди йдуть гроші) хоче приватизувати садочок, а поможе їй в цьому впливовий батько її дітей! – заволали в керівництві садочку.

- Не треба мені ваш садочок. Ви просто скажіть куди йдуть гроші, які ми платимо за своїх дітей? – повторювала одна з матусь.

Але її ніхто не чув. Всі вже були зайняті облаштуванням власної безпеки. Платні уроки відмінили. Договір з підприємцем, який вже десять років ніби то вчив дітей в тому садочку, спішно розірвали. А керівник садочку пішла на лікарняний, перед тим написавши заяву на звільнення за власним бажанням. Почали говорити, що її до цього змусили.

Але хто змусив завідуючу написати заяву на звільнення? Чи це був її безпосередній керівник, начальник управління освіти Василь Харковець? Чи це була гуманітарний зам мера Галина Кульчинська? Чи сам міський голова Володимир Хомко? На ці питання відповіді не було.

А тим часом на захист керівництва садочку повстали батьки дітей. Але не тих, які зараз займаються в садочку. На захист завідуючої стали батьки, чиї діти колись ходили до цього садочка. Багато хто з заступників в дружніх стосунках з керівництвом закладу і в різні роки керували батьківськими комітетами. Вони теж почали кричати:

- Вона хоче захопити садочок! – і пішли з  цим до міського голови.

- Я захищу садочок і не дам звільнити його керівництво! – сказав мер (забувши перед тим таки розповісти хто ж змусив писати завідуючу садочка заяву на звільнення). А потім додав. – Це політична змова проти мене особисто.

- Та Господь з вами, яка змова? Ви просто скажіть куди йдуть гроші, які платять батьки за додаткові уроки своїх дітей? – з подивом від почутого повторювала мати дитини. Її питання почали повторювати журналісти, задаючи його чиновникам.

- Брудні, замовні журналісти, ви їй допомагаєте! Це журналістська змова! – почало лунати від міського голови і батьків колишніх випускників садочку.

Вони пішли на сесію Рівненської міської ради шукати захисту для керівництва садочку. Та розповісти про спробу захопити садочок «шаленою» матусею, в якої діти від впливово чоловіка. Мер і частина депутатів підтримали обурення. Дісталось й одному з тих журналістів, які насмілились запитати: «Куди йдуть гроші сплачені батьками?».

- Он тут стоїть один з представників того сайту, який це писав. – вказав своїм перстом на нахабного журналіста міський голова. А коли той хотів задати при депутатах питання: «Ну куди ж все таки йдуть ті батьківські гроші?». Йому слова не дали, хамовито крикнувши: «А ТИ в газеті своїй напишеш?». Хоча цей журналіст завжди звертався до мера на «Ви» і з повагою. А ще жодного разу не пас pазом з міським головою телят та не пив з ним на брудершафт. Одним словом, не було приводу переходити меру на «ТИ» в зверненні до журналіста, тим більше підвищувати на нього голос.

Депутати послухали це все і вирішили створити комісію, яка має з тим всім розібратись. А до комісії увійшли: колишня начальниця управління освіти міста і добра знайома завідуючої садочка Світлана Богатирчук-Кривко, депутат та місцевий журналіст телеканалу 1+1 Олександр Курсик (до нього місцевим журналістом 1+1 була та матуся, через запитання якої все почалось. І кажуть в них було через це якесь непорозуміння), та депутат і начальник Міського палацу культури Тарас Максименко. Останній, до речі, є учнем і другом нинішнього начальника управління освіти Василя Харковця. І ця комісія тепер має СПРАВЕДЛИВО розібратись в ситуації, яка склалась.

Тим часом вже заговорили про те, що  насправді матусі, яка питала про те куди йдуть гроші, треба не садочок. Це все нібито хитрий план, щоб зробити міським головою батька її дітей.

А тепер, про те, з чого починалась ця розповідь. Вам не здається абсурдним, що вся ця гучна розборка почалась з простого питання двох матерів до керівництва садочку: «Куди йдуть гроші, які ми платимо за наших дітей?» При цьому питанні на людей причетних до цієї справи нападає раптова глухота: відповіді нема, а натомість видумують всякі нісенітниці.

Шановні, почуйте і дайте відповідь: «Куди ви діваєте гроші, які батьки платять в садочки за своїх дітей?». І ця історія відразу закінчиться. Невже це так важко?

Статті по темі:

Скільки коштують «благодійні» внески у дитсадках Рівного

Чиновник розповів скільки потрібно платити в рівненських дитсадках

Рівненських дітей вчать хореографії у підвалі дитячого садка?

Рівненські дитячі садочки - «золота жила»

 

Коментарі

галя мутить

Точно Галя:) Батьки за дітей в садочку не платять, вони за них платять у пологовому будинку, а в садку вони оплачують додаткові послуги. Тож зрозуміло, хто надає тому і платять.

20%

Як правило, 20% від УСІХ грошей, які надходять від батьків на оплату гуртків, фотографувань і т.д. забирає собі завідуююча. А решта - частина підприємцю, частина відкати чиновникам, які дозволили підприємцю там працювати.
І змінити це можна, хіба лишень насівши на це питання так, як насіли на "Ліон".

Якщо у когось істерика, то тільки у вас,як пояснити стільки "СОВПАДЄНІЙ"
Тут Оля і діти від Матчука, а тут вибори у самого Матчука на носі.І дітей незаконнонароджених все рівно згадають, то краще самому починати і починати скандал тоді і для Хомка, діти будуть слабким місцем! Кривошеєв, ХТО ТОБІ ПЛАТИТЬ ГРОШІ ЗА ТВОЮ РОБОТУ? В садку гроші отримує той, хто надає послуги-підприємець. А ТОБІ ХТО ПЛАТИТЬ? ХТО ВЛАСНИК ЦЬОГО САЙТУ? ХТО МУТИТЬ НА САЙТІ? Що ти такий сміливий в джинсах і аж попер проти Хомка?

Ну от, як я й казав, тепер за мене взялись :-) А таким я був завжди і мені немає чого боятись Володимира Євгеновича. Та й не пер я проти нього. Я просто задав ождне питання. От і все. Хіба моя вина, що хтось не може дати на нього віддповідь :-(

Льоша, кому ти треба. Ти всього лиш мааааленький гвинтик у цій системі і нам дуже шкода, що на тебе це все валиться. Шкода, що твоїм "керовнікам" і "замовнікам" не потрібна та відповідь, а потрібен ПІАР і скандал. Розуміємо, що тобі не солодко і, якщо тебе змусять піти за "власним бажанням", то станемо за тебе горою:) Не дозволимо "хижакам" пожерати маленьких "тваринок". Льоша тримайся!!!

Знаєте, це схоже на істурику. То до Олі в ліжко лізли, тепер до нас у кишені. Шукаються будь які способи, аби відволікти увагу від головного питання:

ХТО МУТИТЬ ГРОШІ НА ДИТЯЧИХ САДОЧКАХ?

ХТО ВЛАСНИК ЦЬОГО САЙТУ? НЕ ВИДНО РЕКЛАМИ! ДЕ ВИ БЕРЕТЕ ГРОШІ? ХТО ВАМ ПЛАТИТЬ ЗАРПЛАТУ?

"Нові технології до невпізнанності змінюють наше життя. Роблять іншими наші звички, потреби та світогляд." О.Кривошеєв
Це ВСЕ схоже на джинса

Навіщо ви приплели мені чужу цитату? Вона не позбавлена актуальності, але вона чиясь інша. А в мене питання не змінилось і його не змінили оці всі коменти про "джинсу", "піар" і "заказуху". Припустим це все "джинса", то просто дайте відповідь на питання:

КОМУ ЙДУТЬ ГРОШІ СПЛАЧЕНІ БАТЬКАМИ ЗА ПЛАТНІ УРОКИ?

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.