БУЧИНСЬКИЙ Олексій Андрійович

Депутат Рівненської обласної ради

Був головою Рівненської райдержадміністрації (2014-2015 р.р.). 

У Рівненській політиці Олексій відносно недавно. Палким націоналістом Всеукраїнського об’єднання «Свобода» він став у 2009 році. Справжнім успіхом для нього стало входження до депутатського корпусу Рівненської міської ради за списками ВО "Свобода" в 2010 році. Багато в чому Бунинський має завдячувати своєму патрону – очільнику обласної організації "Свободи" та нардепу Олегу Осуховському. Саме з його приходом політична кар’єра Бучинського стрімко пішла в гору. Саме це дозволило йому здобути авторитет партійців та в 2011 році очолити Рівненську міську організацію Всеукраїнського об’єднання «Свобода». З 2012 Олексій Андрійович допомагає Осуховському робити виборчу кампанію до Верховної Ради, а згодом після перемоги стає його  помічником-консультантом. В рамках домовленості опозиційних сил в 2013 році його висунули на кандидатом в депутати Рівненської обласної ради.

Засвітився Олексій Бучинський і в політичних скандалах. У 2011  невідомі підпалили його машину. А у 2013 він зі скандалом замінив на посаді очільника фракції "Свобода" в Рівнеради Олександра Лащука.

На довиборах в Рівненську обласну раду, Олексій бучинський переміг на мажоритарному окрузі у місті Рівне і став головою фракції ВО "Свобода" вже в обласній раді. Бррав участь в революційних подіях 2013-2014 роках. Після призначення свободівця Сергія Рибачка головою Рівненської облдержадміністрації, Олексія Бучинского прризначили керувати Рівненським районом.

У 2004 році Олексій  закінчив економічний факультет Національного університету «Острозька академія», і отримав спеціальність «Фінанси». З 2004 по 2011 роки  – заступник директора Агентства нерухомості «Челсі».  У 2012 році працював заступником директора ТОВ «Буд-Ера».

Народився 4 березня 1981 року у смт.Сариозек, Казахстан. Громадянин України. Проживаю в Україні з 1989 року.

Одружений. Дружина – Бучинська Світлана Владиславівна – 1987 р.н., дітей немає.

 

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.