ХИЖНЯК Олег Миколайович

Бізнесмен, екс-кандидат в мери Рівного.

Рівненський бізнесмен Олег Хижняк став відомий у Рівному завдяки спробі пробитись в місцеву політику. У 2008 році він розпочав свою політичну кар’єру з статусу кандидата на посаду міського голови Рівного. Тоді створив та очолив «Благодійний фонд Олега Хижняка». Однак рівняни так і не зрозуміли політичних "меседжів" політика "Ери молодого мера" – Олег програв вибори. Повторна спроба повернутися в політику відбулась вже у 2010 році. Хижняк навіть балотувався до Рівненської міської ради на одному з одномандатних округів у місті, проте перемогти не зміг. З того часу знову зосередився на бізнесі, але публічною персоною все ж залишився. Тривалий час був власником ресторану "Гламур" та мінімаркету "Скеля". Зараз більше часу приділяє кав'ярні-книгарні "Арка".

Відомий у місті він і потягом до сучасних будівельних технологій. Олег Хижняк власноруч збудував унікальний повністю автономний будинок, який не має аналогів у Європі. Крім того пропагує спорудження у краї низки недорогих еко-будинків.

Олег Хижняк одружений. Саме після одруження з Галиною Хижняк розпочався його стрімкий бізнесовий злет. Дружину Галина у місті називали однією з бізнес-пертнерок відомого бізнесмена Андрія Бублика. Тривалий час жінка працювала головним бухгалтером обласного відділення "Ощадбанку". Однак майже рік вона стала однією з обвинувачуваних у справі крадіжки з банку майже 5,5 мільйонів гривень. Зараз ще триває судовий розгляд справи. А Галину Хижняк у березні 2013 року після кількох місяців утримання у слідчому ізоляторі відпустили на підписку про невиїзд.
 

Народився 8 серпня 1978 року в м. Рівному.
У 1994 році закінчив рівненську загальноосвітню школу №26 (м. Рівне). З 1999 по 2004 рік Олег Хижняк навчався в Рівненському економіко-гуманітарному інституті  за спеціальністю «Фінанси».

Коментарі

Забыли написать, что также он работал официантом в ресторане "Лион".

До роботы официанта я работал кондуктором в автобусе, а еще раньше газеты продавал зарабатывая деньги для учебы в институте. Бизнесом занялся в2001. А в 2006 купил ресторан в центре. В 2007 построил себе дом самостоятельно (Саме після одруження з Галиною Хижняк розпочався його стрімкий бізнесовий злет) одружився в 2008. логіка .

А ресторан куплено на які гроші? часом не на ті, які жінка сперла з Ошадбанку? Не посадили її за це?

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.